VLASTNÝ ROZVOZ - Vďaka vlastnej flotile dvadsiatich dodávkových vozidel doručujeme väčšinu nášho tovaru zákazníkom sami! Logisticky pokrývame celú Českú republiku a väčšiu polovicu Slovenska. Pokiaľ si teda u nás objednáte napr. detský nábytok, posteľ, sprchový kút alebo napríklad záhradnú húpačku (tzn. tovar, ktorého manipulácia vyžaduje zvláštnu pozornosť), je takmer isté, že Vám tovar doručí náš vlastný šofér a za veľmi výhodných podmienok pomôže s jeho výnosom až do bytu. A to s maximálnou opatrnosťou, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Všetci naši šoféri sú naviac vybavení platobným terminálom, zaplatiť objednávku je teda možné i bezhotovostne platobnou kartou. 
Výhodou vlastného rozvozu  je tiež to, že termín doručenia je so zákazníkom vždy dopredu telefonicky konzultovaný našimi dispečermi, aby čo najviac vyhovoval potrebe klienta. 
Kladieme maximálny dôraz na to, aby sa každá jednotlivá objednávka dostala k zákazníkovi šetrne, perfektne zabalená a v správny čas!
 
PREPRAVNÉ SPOLOČNOSTI - Na distribúciu tovaru zákazníkom v Českej a Slovenskej republike využívame tiež služieb prepravných spoločností: SDS, DHL (PPL), GLS, WeDo (InTime), DPD, TOPTRANS. Tieto spoločnosti využívame hlavne na doručovanie rozmerovo menších zásielok, ktoré nie sú náchylné na poškodenie v priebehu prepravy. 
 
DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 299 EUR!
Cena za dopravu tovaru zakúpeného v našom obchode je priamo závislá na hmotnosti a povahe objednávky a bude v objednávke vypočítaná automaticky. Presná cena dopravy sa nakupujúcemu zobrazí v podrobnostiach objednávky ešte pred dokončením (odoslaním) objednávky do nášho systému. 
Obvyklé dopravné činí 3,56 - 5,16 EUR. Pri nadrozmerných a váhovo ťažších zásielkach je to 5,96 - 9,96 EUR.  
POZOR - pri nákupe tovaru nad 299 EUR majú všetci naši zákazníci DOPRAVU ZADARMO!