Košík
DETSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Detská posteľ MADAGASKAR + matrac ZADARMO

Detská posteľ MADAGASKAR + matrac ZADARMO

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 300.00 €


+

7-15 pracovných dní

ID27512
Popis

Detská obrázková posteľ MADAGASKAR

Nádherná detská posteľ z vysoko kvalitnej lamino dosky. Na čelách postele je originálna farebná potlač, ktorý sa Vášmu dieťa určite zapáči.   Okraje postele sú bez ostrých hrán, k tlačeniu obrázkov boli použité ekologické farby, ktoré sú naviac fixované laminátovým profilom. To preto, aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutie farieb. Zábrana na bokoch postieľky chráni Vaše dieťa pred pádom z postele počas spánku. Veľmi kvalitné spracovanie a kvalita použitých materiálov zaisťuje, že každá detská posteľ je veľmi odolná a stabilná. Rošt postele je vyrobený z kvalitných líšt, ktoré majú hrúbku min. 2 cm. Nosnosť postieľky je do 80 kg. Znížený prah postele umožňuje využívať postýku aj pre malé deti. Posteľ je hygienicky nezávadná, atestovaná.

POZOR AKCIA: Súčasťou detské postele je aj kvalitná molitanová matrace so snímateľným prateľným poťahom zo 100% bavlny ZADARMO!

Rozmer postele: 184x84cm
Rozmer matraca: 180x80x8cm
Pozn .: Fotografia matrac je ilustratívny a môže sa od skutočnosti líšiť.

NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako túto detskú posteľ si u nás môžete zakúpiť tiež poličku na stenu, detskú komodu alebo detský stôl, ktorý možno jednoducho primontovať ku komode.