Košík
DETSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Detská posteľ so zásuvkou 140x70 Jednorožec A DUHA + matrace ZADARMO!

Detská posteľ so zásuvkou 140x70 Jednorožec A DUHA + matrace ZADARMO!
144.86 
130.57 
+

7-28 pracovných dní

POZOR - U tohto tovaru už NEGARANTUJEME dodanie do Vianoc. TERMÍN VÝROBY A EXPEDÍCIA - január 2020.

ID81517

Detská posteľ so zásuvkou 140x70 Jednorožec A DUHA + rošt a penový matrac ZADARMO!

Detské postele DREAM s najobľúbenejšími rozprávkovými vzormi spoľahlivo rozžiari izbičky chalanov aj dievčatiek. Z našej širokej ponuky pestrých veselých motívov si iste vyberiete a vytvoríte tak vášmu dieťaťu izbičku snov, kde bude radosť učiť sa, hrať sa aj spať. Postele sú vyrobené z vysoko kvalitnej nábytkovej lamino dosky so zaoblenými hranami, aby bolo dieťa chránené pred zranením. Z oboch strán lôžka sú pevné zábrany, ktoré chránia vaše dieťa pred prípadným pádom z postele. Na čelách postele je krásny farebná potlač, ktorý sa vášmu dieťaťu určite zapáči. K tlačeniu obrázkov boli použité ekologické farby, spĺňajúci najprísnejšie zdravotne bezpečnostné normy. Štandardne k posteli dodávame latkový rošt a penovou matrac so snímateľným prateľným poťahom ZADARMO! Šuplík pod posteľou je možné jednoducho vysunúť pomocou gumových koliesok, takže manipuláciu s ním ľahko zvládne aj dieťa. Praktický šuplík môže byť použitý na uloženie detských hračiek, lôžkovín alebo iných predmetov.
NÁŠ TIP: V rovnakom motívu, ako túto detskú posteľ, môžete u nás zakúpiť aj detský nábytok ako: box na hračky, detské komody, písacie stoly, úložné regály alebo rôzne druhy detských skríň.
Nosnosť postele je do 100 kg. Ak máte záujem, môžete si u nás k posteli zakúpiť matrac kokos / molitan; kokos / molitan / pohanka; popr. chránič matraca.

Sériu detských postelí DREAM vám ponúkame v týchto rozmeroch:

Vonkajšie rozmery postele: Vnútorné rozmery pre matrac:
144 x 71 x 94 cm 140 x 70 cm
164 x 71 x 105 cm 160 x 80 cm
184 x 71 x 118 cm 180 x 90 cm