Košík
DETSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Detská posteľ so zásuvkou Disney PALACE PETS - 160x80 cm

Detská posteľ so zásuvkou Disney PALACE PETS - 160x80 cm
235.96 
117.96 

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 199.00 €


+

SKLADOM

ID101305
Popis

Detská posteľ so zásuvkou Disney PALACE PETS - 160x80 cm

Kolekcia detskej izby PALACE PETS sa perfektne hodí do každého diečenského izby. Nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou remeselného spracovania, o pevnosť sa starajú kvalitné MDF dosky vo farbe nórskej borovice. Hrany nábytku sú zaoblené pre väčšiu bezpečnosť. Táto séria spĺňa posledné dizajnové trendy a ľahko tak zapadne do ľubovoľného moderného izbičky Vášho dieťaťa. Vytvorte pre Vaše dieťa príjemné prostredie, v ktorom bude mať radosť sa učiť a relaxovať vďaka nábytku z kolekcie PALACE PETS.

Základ každej detskej izby tvorí detská posteľ. U kolekcia PALACE PETS máte na výber z dvoch rozmerov postele (posteľ 140x70 cm alebo 160x80 cm). Ku každej posteli je možné navyše prikúpiť praktický šuplík, do ktorého sa zmestí veľa vecí na uloženie. Posteľ podľa vašej špecifikácie môžete zakúpiť ako samostatný produkt na tejto stránke.

NÁŠ TIP: Ak si prajete zostaviť kompletný detská izba PALACE PETS, kliknite TU .

Vyberajte z izbových kolekcií na našom e-shope a zostavte si izbu presne podľa svojich predstáv. Ponúkame kolekcia v rôznych farbách alebo s obľúbenými obrázkovými vzormi. Z našej širokej ponuky kompletne vybavíte izbu ako pre tých najmenších, tak pre teenagerov a študentov. V každej kolekcii nájdete rôzne typy detských skríň, regálov alebo komôd. K posteli si môžete dokúpiť nočný stolík a na hračky iste skvele poslúži truhla, ktorú tiež nájdete vo všetkých kolekciách. Samozrejmosťou sú písacie stoly, súčasťou ktorých sú úložné priestory, ktoré robia stoly praktickými. Pritom je zachovaný štýlový dizajn - písacie stoly sa teda hodí do každého moderného detskej izby. Ďalšie nábytok, ktorým môžete obohatiť izbu vášho dieťaťa, sú poličky, ktoré možno pripevniť na stenu. Súčasťou detských izbových kolekcií sú mnohokrát tiež nízke stolčeky, u ktorých si deti môžu hrať alebo kresliť.

 

Detská posteľ so zásuvkou PALACE PETS

Posteľ Vám tiež pomôže vyriešiť problém s úložným priestorom vďaka zásuvke, kam si môže Vaše dieťa odkladať svoje obľúbené hračky alebo rôzne veci a mať ich tak neustále po ruke. Kvalitná posteľ urobí radosť každému dieťaťu!

rozmer
matrace
140x70   160x80
       
Dĺžka 144 cm   165 cm
Šírka 75 cm   85 cm
výška 65 cm   65 cm


Tovar je dodávaný v demonte.
cena zahŕňaposteľ vr. laťového roštu.