DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Metrážové detské koberce
Detský koberec GRAFFITI červený

Detský koberec GRAFFITI červený

Bežne: 12.50 € Ušetríte 3.25 € (35 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
9.25  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID514
9.25 

Vypredané

Popis
Parametry produktov

Detský koberec GRAFFITI červený

Originálne koberec do chlapčenských izieb v sviežom mladistvom dizajnu - to je detský koberec GRAFFITI. koberec   je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržuje, je odolný voči oderu, vyblednutiu farieb vplyvom slnečných lúčov, chemickým prostriedkom i moliam. Vyrobený je z polypropylénu, obšitie je z každej strany koberca. Podklad tohto metrážového koberce tvorí teplá plsť, chrániaci Vaše dieťa pred chladom od podlahy. Koberec vlastné hygienický atest. Detské kusové koberce zo 100% polypropylénu patrí k najlacnejším kobercom na trhu, čo im ale neuberá na kvalite, a preto sa teší najväčšej popularite.

Hmotnosť koberce: 1,4 kg / m 2
Materiál: 100% polypropylén
Podklad: filc
Výška vlasu: 3 mm
Výška koberca: 7 mm

UPOZORNENIE:

Ceny kobercov sú uvedené vrátane obšitie zo všetkých strán! U nás máte obšitie metrážového koberce ZADARMO! Na prianie Vám zhotovíme tento koberec v akýchkoľvek rozmeroch, napíšte nám alebo zavolajte.

Tolerancia povolenej odchýlky rozmerov metrážových kobercov (vrátane kobercov pripravovaných tzv. Na mieru) je ± 1% z udávanej (dohodnuté) dĺžky a šírky. Koberce upravované výslovne na prianie zákazníka nemožno vrátiť (okrem zistenia výrobných chýb tovarov).

Farba:
Červená