Košík
METRÁŽOVÉ DETSKÉ KOBERCE

Detský koberec Jednorožec s dúhou - ružový

Detský koberec Jednorožec s dúhou - ružový
24.45 
20.37 
+

5-10 pracovných dní

ID95907

Detský koberec Jednorožec s dúhou - ružový

Tento koberec s malými bielymi jednorožce si zamiluje každá princezná. Na pozadí každého jednorožca je aj dúha, ktorá podtrháva už tak čarovný pohľad. Jednorožec s dúhou sú na ružovom podklade s hviezdičkami a tak sa z neho stáva perfektný doplnok do izby pre dievčatká. Koberec môže plniť funkciu dekorácie a dominanty miestnosti, ale aj príjemne hriať do bosých nôh, ak je umiestnený napríklad pri posteli alebo šatníkovej skrine. Rovnako nie je vylúčené jeho využitie ako praktické podložky na hranie, obzvlášť v prípade, že máte doma chladnejšie podlahy a Vaše dieťa si s obľubou hrá práve na zemi. Koberec je vyrobený z polyamidu, čo zaisťuje jeho skvelú tepelnú aj zvukovú izoláciu a dlhú životnosť.


  • Materiál: 100% Polyamid (PA)
  • Výška koberca: 6,5 mm
  • Celková hmotnosť: 1300 g / m2
  • Vyrobené v Belgicku

Ceny kobercov sú uvedené vrátane obšitie zo všetkých strán! U nás máte obšitie metrážového koberce ZADARMO! Na prianie Vám zhotovíme tento koberec v akýchkoľvek rozmeroch na celé centimetre.

Berte prosím na vedomie, že u kobercov veľmi malých rozmerov je iba časť vzoru a   koberec bude strihaný podľa aktuálnych možností výrobcu. Nemožno si teda vyberať, ktorú časť vzoru chcete.