Košík
METRÁŽOVÉ DETSKÉ KOBERCE

Detský koberec dedinkou soft

Detský koberec dedinkou soft
14.29 
10.57 
+

SKLADOM

ID523

Detský koberec dedinkou "soft" - Detské koberce

Obľúbený detský kusový koberec Dedinka Vám teraz novo ponúkame aj vo variante "soft". Tento velúrový koberec je vyrobený z polyamidu a proti kobercom z polypropylénu sa vyznačuje tým, je že je na dotyk extra jemný, ako zamat. Koberec sa veľmi ľahko udržuje, je odolný voči oderu, vyblednutiu farieb vplyvom slnečných lúčov, chemickým prostriedkom i moliam. K oberec dodávame obšitý zo všetkých strán. Podklad koberca tvorí teplá plsť, chrániaci Vaše dieťa pred chladom od podlahy. Koberec vlastné hygienický atest, je veľmi kvalitné, má výbornú tvarovú pamäť a veľmi dobré tepelno - izolačné aj akustické vlastnosti.  

Hmotnosť koberce: 1400g / m 2
Materiál: 100% polyamid (PA)
Podklad: filc
Výška vlasu: 3 mm
Výška koberca: 7 mm
Koberec je vhodný pre bežné podlahové vykurovanie.

UPOZORNENIE:

Ceny kobercov sú uvedené vrátane obšitie zo všetkých strán! U nás máte obšitie metrážového koberce ZADARMO! Na prianie Vám zhotovíme tento koberec v akýchkoľvek rozmeroch, napíšte nám alebo zavolajte.

Tolerancia povolenej odchýlky rozmerov metrážových kobercov (vrátane kobercov pripravovaných tzv. Na mieru) je ± 1% z udávanej (dohodnuté) dĺžky a šírky. Koberce upravované výslovne na prianie zákazníka nemožno vrátiť (okrem zistenia výrobných chýb tovarov).

Berte prosím na vedomie, že u kobercov veľmi malých rozmerov je iba časť vzoru a koberec bude strihaný podľa aktuálnych možností výrobcu.

Motív na koberci nemusí byť vždy umiestnený rovnobežne s okrajom koberca a nie je možné ovplyvniť orientáciu obrázka.