Košík
DETSKÉ REGÁLY A KNIŽNICE

Detský úložný regál MACKO s kvietkami - TYP 18 - VYSOKÝ

Detský úložný regál MACKO s kvietkami - TYP 18 - VYSOKÝ
+

7-21 pracovných dní

ID75612
Popis

DETSKÉ REGÁLY A KNIŽNICE - kvalitné regály pre deti do detských izieb. Na výber máme stovky vzorov detských regálov a knihovniček!
NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako detský regál môžete u nás zakúpiť aj detskú posteľ, nočný stolík, komodu, box na hračky, detskú poličku, písací stôl alebo skriňa.

Detské regály ponúkame v neprebernom množstve vzorov, veľkostí i farebných prevedení. Detské regály a knižnice môžete mať len s policami alebo aj so zásuvkami a skrinkami, môžete si zvoliť počet zásuviek, skriniek a poličiek v regáli, šírku regálu aj farebné prevedenie či imitácii dreva. Vaše deti naopak určite ocenia možnosť vybrať si regál v originálnom dizajne presne podľa svojich predstáv. Z desiatok jedinečných obrázkových vzorov pre chlapcov aj dievčatá si nemožno nevybrať. Všetky nami ponúkané detské a študentské regály a knižnice sú vyrobené z veľmi kvalitného lamina.
Dostatok úložného priestoru vedie deti k poriadku, preto správnym výberom detského regálu či knižnice môžete Vaše ratolesti jednoduchým spôsobom naučiť nielen poriadnosť, ale v kombinácii s ďalším nábytkom vytvoriť deťom praktický a zároveň veselý izbičku.

Rozmery regálu: 132x187x34cm (Š x V x H)

POZOR: Foto zobrazuje len typ regálu - konkrétny vzor (potlač obrázkom) si môžete vybrať podľa vzoru postele - ten si zobrazíte pri výbere variantu "Vzor nadobudnutou

Montážny manuál k stiahnutiu TU