Košík
SAMOLEPKY STROM

Dvojfarebné samolepky STROM DUO color - vzor 13

Dvojfarebné samolepky STROM DUO color - vzor 13
+

10-15 pracovných dní

ID29042

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Dvojfarebné samolepky na stenu STROM DUO color + v každej sade samolepka pod vypínač ZADARMO!

Najobľúbenejší vzory samolepiek stromov teraz novo aj   v dvojfarebnom prevedení! Vytvorte si vlastný originálny dekoráciu - samolepku na stenu Strom duo color si môžete farebne nakombinovať v dvoch farbách, záleží len na Vašej fantázii, aké odtiene zvolíte. Buďte IN! Samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého bývania, p erfektně sa hodí do každého moderného bytu alebo detskej izby. Vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. D ekorační samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady ... Vďaka samolepkám môžete z každého interiéru behom krátkej chvíle vytvoriť útulné miesto pre život, záleží iba na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite.

Sada obsahuje:
- hlavné vzor A: 94 x 180 cm
- doplnkový vzor B: 94 x 25 cm   (veľkosť časti B sa môže u jednotlivých vzorov líšiť)
- samolepka pod vypínač v zodpovedajúcom motíve

Kombinujte z 27 farebných odtieňov - viď vzorkovník vo fotogalérii.

Dodacie lehoty: Vzhľadom k veľkému množstvu motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Približná doba dodania je uvedená pod cenu produktu.

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia. Fotonávod na lepenie samolepiek s transportné fóliou nájdete v našom e-shope tu .

UPOZORŇUJEME, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .