Košík
KOLEKCIA MACKO A KVETINKY

*** SKLADOM *** Komoda MACKO A KVETINKY - TYP B

*** SKLADOM *** Komoda MACKO A KVETINKY - TYP B
230.73 
192.27 
+

SKLADOM

POZOR - Dodanie do Vianoc GARANTUJEME iba pri tovare SKLADOM.  
Pokiaľ tovar NIE JE SKLADOM a je pri ňom uvedená dodacia lehota, dodanie do Vianoc už NEGARANTUJEME.

ID105261

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Komoda MACKO A KVETINKY - TYP B

Vyznačuje sa vysokou kvalitou remeselného spracovania. Pevnosť produktu zaisťujú kvalitnej lamino dosky so šírkou 18 mm vrátane PVC / ABS hrán, ktoré ho chránia pred mechanickým poškodením a vnikaním vlhkosti. Tento moderný produkt z našej ponuky spĺňa posledné dizajnové trendy a ľahko tak zapadne do ľubovoľného moderného izbičky mladého študenta. Vytvorte pre vaše dieta to najlepšie prostredie, v ktorom bude radosť sa učiť.

Jedná sa usporiadaním o klasickú, ale napriek tomu stále moderné komodu. Stred komody je opatrený štyrmi zásuvkami a po stranách nájdeme skrinky.

Tovar je dodávaný v demonte.
Výber farby určuje farbu hornej a spodnej lišty.

Rozmery:
šírka: 120 cm
výška: 95 cm
hĺbka: 47 cm

 

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE K VÝROBKOM Z MOLITANU / PUR PENY - Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnemu kritickému nedostatku molitanu na európskom trhu nie až do vyriešenia problému väčšina výrobcov schopná dodávať akékoľvek výrobky z molitanu. To se týka predovšetkým MATRACOV, MOLITANOVÝCH SEDAČIEK, KRESIELOK a pod. Berte preto prosím na vedomie, že v prípade objednania takéhoto tovaru Vám budú termíny dodania z našej strany dodatočne potvrdené alebo Vás budeme musieť bohužiaľ informovať o nedodaní Vami objednaného tovaru. To se týka tiež postelí, ktorých súčásťou doteraz boli matrace zadarmo. Výrobcovia nie sú aktuálne schopní tieto matrace k posteliam dodať. Ďakujeme za pochopenie tejto výnimočnej situácie.