Košík
TRADIČNÉ 3D TAPETY

Moderné 3D tapeta NEW YORK

Moderné 3D tapeta NEW YORK
69.35 
57.10 
+

5-12 pracovných dní

ID66047
Popis

3D MODERNÉ tapety - nádherná dekorácia do obývacej izby alebo spálne

Táto alternatíva k tradičným tapetám je jednoduchá cesta ako dekorovať obývacie izby, jedálne, spálne a ďalšie miestnosti. Ponúkame Vám rad unikátnych tapiet, ktoré sú zamerané na detail. Fototapeta pokryje plochu 304,8 cm na šírku a 243,8 cm na výšku. Každé balenie obsahuje 12 panelov, takže sa jednoducho lepia na stenu a je flexibilný podľa veľkosti múru, ktorú chcete otapetovať.

Vytvorte si báječné miesto pre život. S originálnymi 3D tapetami to dokážete počas chvíle ľahko a rýchlo. Nechajte sa inšpirovať - medzi najobľúbenejšie vzory 3D fototapiet patria: tapeta New York, Londýn, Paríž, tapeta s motívom hôr, more, lesu a ďalšie jedinečné vzory dekorácií. Každá sada (vzor) sa skladá z 12 samostatných tapiet s veľkosťou 58 x 122 cm, čo je ideálna veľkosť pre jednoduché lepenie. Na umiestnenie celej tapety budete potrebovať miesto s veľkosťou 244 x 305 cm. Lepenie je jednoduché a rýchle, ručné lepenie zvládne každý aj bez predchádzajúcej skúsenosti z lepenie tapiet. Výhodou fototapiet je, že je možné nalepiť aj na už existujúce tapety. 3D tapety na stenu predstavujú jedinečnú možnosť výzdoby obývacie izby, jedálne či spálne aj v prípade ak je stena väčšia, tapeta krásne vynikne nalepená uprostred. Tapety sú zaujímavou alternatívou k samolepkám na stenu, ktoré Vám ponúkame v stovkách jedinečných vzorov.

 

INŠTRUKCIE na nalepenie fototapety:

SKÔR AKO ZAČNETE:
Vaša tapeta sa skladá z dvanástich dielov. Odporúčame položiť jednotlivé diely na zem v presnom poradí a skontrolovať prípadné vady. Umiestnenie prvého dielu určuje celkový vzhľad dokončenej tapety, venujte umiestnenie a nalepenie čas a pozornosť.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Ak nájdete akékoľvek chyby, ihneď nás prosím kontaktujte ešte pred nalepením fototapety. Po nalepení akejkoľvek časti nástenné maľby tovar už nevymieňame ani nevraciame peniaze. Spoločnosť Walltastic nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie nástenné maľby vzniknuté po dodaní či počas lepenia.

1) použiť lepidlo na PAPIEROVÉ TAPETY

Vyberte diel č. 1, p oložte diel tapety obrázkom dole na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvíľku nechajte "prevlhčiť" a umiestnite na stenu. Opakujte rovnaký postup u dielov 2 až 12.

Inštalácia jednotlivých dielov:
Pri inštalácii dielov prosím presne dodržujte rady výrobcu. Pri lepení jednotlivých dielov nečakajte príliš dlho, aby boli okraje zarovnané. Tapeta začína po nalepení na stenu schnúť, takže majte na pamäti, že musíte nalepiť všetky diely tapety pred tým, než si urobíte pauzu. Pre mokrú tapetu je bežné, že je o cca 1cm väčší ako suchá panna. Prebytočné lepidlo z tapety opatrne odstráňte mäkkou handričkou. Odporúčame lepiť jednotlivé diely málinko cez seba, zabránite tak vzniknutia medzier medzi jednotlivými dielmi po uschnutí tapety. Príliš veľa drhnutie a čistenie odstráni z papiera farbu.

2) POUŽITIE obojstrannej lepiacej pásky

Vyberte diel č. 1, p oložte panel čelom dole na plochý povrch. Pre dosiahnutie vynikajúceho výsledku je veľmi dôležité venovať zvláštnu pozornosť tomu, aby obojstranná lepiaca páska bola nanesená na všetky štyri okraje. Zlúpnite s obojstranné lepiace pásky krycí papier a nenas na panel tak, že ju stlačením pevne zafixujete. Opakujte rovnaký postup u dielov 2 až 12.

Inštalácia jednotlivých dielov:
Nanášajte len na čisté, suché povrchy. Keďže umiestnenie prvého panelu rozhoduje o celkovom vzhľade dokončenej nástenné maľby, venujte mu viac času a pozornosti, aby bol umiestnený správne. Polohu prvého panela si na stene vyznačte zvislými čiarami pomocou ceruzky, vodováhy a olovnice.