Košík
PLASTOVÉ KUFRE

Moderné cestovné kufre Cáder - žlté

Moderné cestovné kufre Cáder - žlté
46.12 
28.42 

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Vypredané

ID99834

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Moderné cestovné kufre Cáder - žlté

Tieto moderné cestovné kufre vyrobené z plastu ABS plus sa vyznačujú predovšetkým čistým a nadčasovým dizajnom, kvalitným prevedením, výbornou odolnosťou a bezkonkurenčným pomerom cena / výkon.

Kufre tejto rady sú určené predovšetkým pre náročných zákazníkov, ktorí vedia, ako investovať svoje peniaze. Za nízku cenu totiž získate veľmi kvalitný kufor. K výrobe bol použitý ľahký, ale veľmi odolný ABS Plus plast, ktorý je hojne využívaný aj v armádnom priemysle. Kufre sú vďaka tomuto materiálov až prekvapivo odolné a flexibilné. Pri náraze sa materiál ohne, odpruží a následne sa vráti do pôvodného tvaru. Medzi ďalšie benefity tohto materiálu určite patrí nepremokavosť i ľahké čistenie.

Kufor môžete pohodlne tlačiť vďaka 4 kolieskam otočných o 360 °. Gumová vrstva na kolieskach umožňuje hladký a veľmi komfortné prevádzku. Kvalitné ložiská zaistí dlhú životnosť a bezproblémový chod. Samozrejmosťou je aj teleskopické držadlo s pohodlnou rukoväťou s možnosťou individuálneho nastavenia výšky v 2 úrovniach. Vnútorný priestor kufra je potiahnutý kvalitnou tkaninou. Pomocou zásteny so zipsom je potom kufor rozdelený na 2 komory. Súčasťou vnútorného vybavenia sú elastické pásy, ktoré zaisťujú náklad v kufri. Nemenej dôležitou súčasťou kufra je kódový zámok, ktorý kufor zabezpečí proti otvoreniu cudzou osobou.

Rozmery:

výška

   

Šírka  

   

hĺbka

   

objem     hmotnosť
XS (19 "): 50 cm 35 cm 20 cm 25 l 2,3 kg
S (20 "): 55 cm 38 cm 22 cm 34 l 2,5 kg
M (24 "): 66 cm 43 cm 27 cm 66 l 3,3 kg
L (28 "): 77 cm 48 cm 32 cm 95 l 4,2 kg