Košík
PLASTOVÉ KUFRE

Moderné cestovné kufre PAVO - béžové

Moderné cestovné kufre PAVO - béžové
48.94 
30.16 
+
3-15 pracovných dní
ID99800

Moderné cestovné kufre PAVO - béžové

Tieto moderné cestovné kufre vyrobené z plastu ABS plus sa vyznačujú predovšetkým čistým a nadčasovým dizajnom, kvalitným prevedením, výbornou odolnosťou a bezkonkurenčným pomerom cena / výkon.

Kufre tejto rady sú určené predovšetkým pre náročných zákazníkov, ktorí vedia, ako investovať svoje peniaze. Za nízku cenu totiž získate veľmi kvalitný kufor. K výrobe bol použitý ľahký, ale veľmi odolný ABS Plus plast, ktorý je hojne využívaný aj v armádnom priemysle. Kufre sú vďaka tomuto materiálov až prekvapivo odolné a flexibilné. Pri náraze sa materiál ohne, odpruží a následne sa vráti do pôvodného tvaru. Medzi ďalšie benefity tohto materiálu určite patrí nepremokavosť i ľahké čistenie.

Kufor môžete pohodlne tlačiť vďaka 4 kolieskam otočných o 360 °. Gumová vrstva na kolieskach umožňuje hladký a veľmi komfortné prevádzku. Kvalitné ložiská zaistí dlhú životnosť a bezproblémový chod. Samozrejmosťou je aj teleskopické držadlo s pohodlnou rukoväťou s možnosťou individuálneho nastavenia výšky v 2 úrovniach. Vnútorný priestor kufra je potiahnutý kvalitnou tkaninou. Pomocou zásteny so zipsom je potom kufor rozdelený na 2 komory. Súčasťou vnútorného vybavenia sú elastické pásy, ktoré zaisťujú náklad v kufri. Nemenej dôležitou súčasťou kufra je kódový zámok, ktorý kufor zabezpečí proti otvoreniu cudzou osobou.

 

Rozmery:

   

výška

   

Šírka  

   

hĺbka

   

objem     hmotnosť
XS (19 "):   52 cm   33 cm   20 cm   26 l   2,3 kg
S (20 "):   55 cm   37 cm   23 cm   36 l   2,5 kg
M (24 "):   65 cm   43 cm   26 cm   60 l   3,2 kg
L (28 "):   75 cm   48 cm   30 cm   91 l   3,8 kg