Košík
DETSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Posteľ pre deti JUNIOR - MODRÝ FUTBAL

Posteľ pre mládež MODRÝ FUTBAL
157.65 
142.27 
+

5-15 pracovných dní

POZOR - Dodanie do Vianoc GARANTUJEME iba pri tovare SKLADOM.  
Pokiaľ tovar NIE JE SKLADOM a je pri ňom uvedená dodacia lehota, dodanie do Vianoc už NEGARANTUJEME.

ID27346

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Posteľ pre mládež MODRÝ FUTBAL - detské postele kolekcia JUNIOR

Predstavujeme Vám novinku v našej ponuke. Postele pre mládež radu JUNIOR. Posteľ je vyrobená z kvalitných lamino dosiek, na oboch čelách postele je krásny farebná potlač. Vyberať môžete z dvoch desiatok originálnych vzorov postelí, ktoré sa vašim ratolestiam určite zapáči. K tlačeniu obrázkov na postele boli použité ekologické farby, ktoré sú fixované laminátovým profilom. To preto, aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutie farieb. Okraje týchto detských postelí sú bez ostrých hrán, potiahnuté plastovým lemom. Precízne spracovanie a použitie osvedčených materiálov zaisťuje, že každá posteľ JUNIOR je veľmi odolná a kvalitné.

Veľkosť postele: 180x80 cm

Všetky nami ponúkané postele PRE MLÁDEŽ kolekcie JUNIOR dodávame spoločne s roštom, kvalitné molitanovú matracov a snímateľným prateľným poťahom ZADARMO! Alebo si môžete u nás v e-shope dokúpiť kvalitné kombinovanú matrac KOKOS / MOLITAN, vyrobenú z tepelne upravených kokosových vlákien v kombinácii s molitanovou penou.

Postele pre mládež sa vďaka svojej rozmanitosti vzorov a farieb skvele hodí do všetkých detský ch izbičiek. Jednoduchou kombináciou s detskými poličkami, komodami a pohovkami, ktoré Vám tiež ponúkame, možno počas chvíle vytvoriť dokonale pôvabný detskú aj študentská izba v jednotnom štýle.

Prezrite si našu rozsiahlu fotogalériu postieľok pre mládež a vyberte tú, ktorá sa Vám a Vašim deťom bude páčiť najviac.

 

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE K VÝROBKOM Z MOLITANU / PUR PENY - Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnemu kritickému nedostatku molitanu na európskom trhu nie až do vyriešenia problému väčšina výrobcov schopná dodávať akékoľvek výrobky z molitanu. To se týka predovšetkým MATRACOV, MOLITANOVÝCH SEDAČIEK, KRESIELOK a pod. Berte preto prosím na vedomie, že v prípade objednania takéhoto tovaru Vám budú termíny dodania z našej strany dodatočne potvrdené alebo Vás budeme musieť bohužiaľ informovať o nedodaní Vami objednaného tovaru. To se týka tiež postelí, ktorých súčásťou doteraz boli matrace zadarmo. Výrobcovia nie sú aktuálne schopní tieto matrace k posteliam dodať. Ďakujeme za pochopenie tejto výnimočnej situácie.