Košík
DETSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Posteľ pre deti JUNIOR - MODRÝ FUTBAL

Posteľ pre mládež MODRÝ FUTBAL
163.96 
147.96 

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 300.00 €


+

5-15 pracovných dní

ID27346
Popis

Posteľ pre mládež MODRÝ FUTBAL - detské postele kolekcia JUNIOR

Predstavujeme Vám novinku v našej ponuke. Postele pre mládež radu JUNIOR. Posteľ je vyrobená z kvalitných lamino dosiek, na oboch čelách postele je krásny farebná potlač. Vyberať môžete z dvoch desiatok originálnych vzorov postelí, ktoré sa vašim ratolestiam určite zapáči. K tlačeniu obrázkov na postele boli použité ekologické farby, ktoré sú fixované laminátovým profilom. To preto, aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutie farieb. Okraje týchto detských postelí sú bez ostrých hrán, potiahnuté plastovým lemom. Precízne spracovanie a použitie osvedčených materiálov zaisťuje, že každá posteľ JUNIOR je veľmi odolná a kvalitné.

Veľkosť postele: 180x80 cm

Všetky nami ponúkané postele PRE MLÁDEŽ kolekcie JUNIOR dodávame spoločne s roštom, kvalitné molitanovú matracov a snímateľným prateľným poťahom ZADARMO! Alebo si môžete u nás v e-shope dokúpiť kvalitné kombinovanú matrac KOKOS / MOLITAN, vyrobenú z tepelne upravených kokosových vlákien v kombinácii s molitanovou penou.

Postele pre mládež sa vďaka svojej rozmanitosti vzorov a farieb skvele hodí do všetkých detský ch izbičiek. Jednoduchou kombináciou s detskými poličkami, komodami a pohovkami, ktoré Vám tiež ponúkame, možno počas chvíle vytvoriť dokonale pôvabný detskú aj študentská izba v jednotnom štýle.

Prezrite si našu rozsiahlu fotogalériu postieľok pre mládež a vyberte tú, ktorá sa Vám a Vašim deťom bude páčiť najviac.