Košík
XXL SAMOLEPKY MESTA COLOR

Samolepky na stenu MESTA XXL color - LONDON

Samolepky na stenu MESTA XXL color - LONDON
38.42 
26.88 
+

10-15 pracovných dní

ID28220

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Samolepky na stenu MESTA XXL - extra veľké samolepiace dekorácie na stenu s motívmi svetových metropol

Buďte kreatívny! Pustite do svojho bytu kúzlo diaľok. Dekoračné samolepky na stenu MESTA XXL sú tu od toho. Ponúkame Vám celkom dvanásť vzorov tých najpopulárnejších svetových metropol na extra veľké samolepke 94 x 180 cm! Každú samolepku navyše môžete mať v dvadsiatich siedmich farebných odtieňoch, záleží len na Vašom vkuse a fantáziu. Vyberať môžete napríklad z týchto motívov: Paríž, Londýn, New York, Sydney, Praha, Kyoto ... S amolepky sa perfektne hodí do každého moderného bytu alebo detskej izby, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady ... Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 94 x 180 cm! 27 farebných odtieňov!

Dodacie lehoty: Vzhľadom k veľkému množstvu motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Približná doba dodania je uvedená pod cenu produktu.

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

UPOZORŇUJEME, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .