Košík
SAMOLEPKY TRÁVA COLOR

Samolepky na stenu TRÁVA COLOR - vzor 1

Samolepky na stenu TRÁVA COLOR - vzor 1
19.19 
15.35 
+

10-15 pracovných dní

ID24914

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Samolepky na stenu TRÁVA COLOR - moderné samolepiace dekorácie

Originání samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého bývania. Perfektne sa hodí do každého moderného bytu alebo detskej izby, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Jednofarebné dekoračné samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady ... Vďaka samolepkám môžete z každého interiéru behom krátkej chvíle vytvoriť útulné miesto pre život, záleží len na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite. S amolepky s motívom trávy môžete vyberať z bezmála tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 100 x 94 cm! 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom k veľkému množstvu motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenu produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.