Košík
DETSKÉ POSTELE Z MASÍVU BOROVICE

SKLADOM: Detská Domčekové posteľ z masívu 200x120 cm Poppy sa zábranami - BIELA

SKLADOM: Detská Domčekové posteľ z masívu 200x120 cm Poppy sa zábranami - BIELA
383.16 
317.96 

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 199.00 €


Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Vypredané

ID116623
Popis

Detská Domčekové posteľ z masívu 200x120 cm Poppy sa zábranami

Detská posteľ v tvare domčeka sa stáva hitom súčasnej doby. Okamžite sa stane dominantou detskej izby, ktorú si deti zamilujú a dospelí obdivujú. Cez deň je perfektným miestom na hrania najrôznejších hier a cez noc tým najúžasnejším pelechom pre pokojný spánok plný sladkých snov. Tieto postele pre Vás vyrába preverený český výrobca, ktorý si zakladá na vysokej kvalite a rovnako ako nám mu ide predovšetkým o spokojnosť zákazníka.

Posteľ je vyrobená výlučne z kvalitného smrekového dreva. Konštrukcia sa skladá z dosiek a 6 cm hrubých hranolov. Je veľmi odolná a vďaka robustnej konštrukcii a pevným spojom vysoko stabilný. Nosnosť postele je 150 kg. Pre jej dlhšiu životnosť je drevo zbavené hrčí. Vďaka svojim vlastnostiam spĺňa všetko, čo očakávajú aj tí najnáročnejší rodičia. Pre pohodlné nachádzanie a zliezanie menšieho dieťaťa z postele je lôžko položené nízko. Pre väčšie deti je možné posteľ jednoducho zvýšiť pomocou prídavných nožičiek. Tie sa ľahko priskrutkujú do pevných matíc, ktoré sú pri výrobe vždy zabudované do hlavných nožičiek postele.

Tieto Domčekové postele dodávame v prírodnej farbe (ošetrené transparentným olejom, ktorý sa vsaje do povrchu dreva a vytvorí film, ktorý bráni znečisteniu dreva), ďalej lakované do farby (biela, čierna, ružová, šedá, tyrkysová či pastelová zelená) alebo v surovom stave bez povrchovej úpravy. Vzorkovník možných povrchových úprav postele nájdete v obrázkovej galérii. Použité farby a laky sú 100% zdravotne nezávadné, antialergénne a ekologické. Sú teda vhodné aj pre najmenšie deti.

Základná cena zahŕňa posteľ vrátane pevného doskového roštu.   Pre lepšiu cirkuláciu vzduchu je rám postele upevnený 6 cm nad zemou.

Posteľ disponuje bezpečnostnými zábranami, ktoré bránia pádu dieťaťa z postele. Bočnice sú z troch strán plné a nedemontovateľné, pretože sú upevnené priamo do stĺpikov postele. Z jednej dlhej strany však dosahuje bočnice cca polovice dĺžky postele a tvorí tak ľahký vstup pre dieťa. Predné bočnice od vstupu je snímateľná a dá sa pripevniť na akékoľvek miesto po dĺžke postele.

Dokúpiť u nás môžete aj matrac a predĺženie nožičiek, ktoré posteľ zvýši o 20 cm.

Tovar je dodávaný v demonte s priloženým návodom na montáž.

Rozmer pre matrac: 20 0x120 cm (odporúčaná výška matraca: 14-23 cm)

Vonkajšie rozmery: 20 9x129 cm, výška: 150 cm (stĺpiky sa kosí do striešky vo výške 85 cm).