Košík
IZBY MYŠKA MINNIE

SKLADOM: Detská postieľka Disney - MYŠKA MINNIE PÁSKY

SKLADOM: Detská postieľka Disney - MYŠKA MINNIE PÁSKY
199.96 
146.12 
+

SKLADOM

POZOR - Dodanie do Vianoc GARANTUJEME iba pri tovare SKLADOM.  
Pokiaľ tovar NIE JE SKLADOM a je pri ňom uvedená dodacia lehota, dodanie do Vianoc už NEGARANTUJEME.

ID106804

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis
Detská postieľka Disney - MYŠKA MINNIE PÁSKY

Detská postieľka Disney je vyrobená z kvalitných MDF dosiek vo farbe nórskej borovice. Postieľka má 2 odnímateľné priečky, ktoré možno odstrániť, keď už je dieťa dosť staré, aby samo zvládlo vstup a odchod z postieľky. Hrany sú zaoblené a okraje chránené mäkčeným PVC, takže sa nemusíte báť o bezpečnosť Vášho dieťaťa. Ďalším bezpečnostným prvkom je chránič vrchnej hrany postieľky. Tlač má pekné sýte farby, ktoré sú zabezpečené špeciálnym laminátom s ochranou proti oderu.
K postieľke si môžete zvoliť variant s nebesami s výberom požadovanej farby (konštrukcia nie je súčasťou).
V našej ponuke nájdete aj ďalšie nábytok Disney ako napríklad skrine, písacie stoly, komody, úložné regály, postieľky, detské postele a ďalšie.
Dno môže byť nastavené do troch úrovní. Správnu pozíciu dna je potrebné určiť na základe veku dieťaťa:
Úroveň 1 (najvyššia) - dieťa leží
Úroveň 2 (uprostred) - dieťa už sedí
Úroveň 3 (najnižšia) - dieťa už chodí
Vonkajšie rozmery postieľky:
- 124 cm (dĺžka) x 64,5 cm (šírka) x 99 cm (výška)

 

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE K VÝROBKOM Z MOLITANU / PUR PENY - Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnemu kritickému nedostatku molitanu na európskom trhu nie až do vyriešenia problému väčšina výrobcov schopná dodávať akékoľvek výrobky z molitanu. To se týka predovšetkým MATRACOV, MOLITANOVÝCH SEDAČIEK, KRESIELOK a pod. Berte preto prosím na vedomie, že v prípade objednania takéhoto tovaru Vám budú termíny dodania z našej strany dodatočne potvrdené alebo Vás budeme musieť bohužiaľ informovať o nedodaní Vami objednaného tovaru. To se týka tiež postelí, ktorých súčásťou doteraz boli matrace zadarmo. Výrobcovia nie sú aktuálne schopní tieto matrace k posteliam dodať. Ďakujeme za pochopenie tejto výnimočnej situácie.