Košík
Kolekcia NEW YORK

SKLADOM: Písací stôl - NEW YORK TYP A - dekor buk

SKLADOM: Písací stôl - NEW YORK TYP A - dekor buk
142.27 
od 109.58 
+

SKLADOM

POZOR - Dodanie do Vianoc GARANTUJEME iba pri tovare SKLADOM.  
Pokiaľ tovar NIE JE SKLADOM a je pri ňom uvedená dodacia lehota, dodanie do Vianoc už NEGARANTUJEME.

ID114572*

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Písací stôl - NEW YORK TYP A

Vyznačuje sa vysokou kvalitou remeselného spracovania, ktoré zaisťujú kvalitné lamino dosky (18 mm) vrátane ABS / PVC hrán. Tento moderný produkt z našej ponuky spĺňa posledné dizajnové trendy a ľahko tak zapadne do ľubovoľného moderného izbičky Vášho mladého študenta. Vytvorte pre Vaše dieťa to najlepšie prostredie, v ktorom bude mať radosť sa učiť. Zostavte si ľahko a rýchlo celú izbu z jednej kolekcie. V každej kolekcii ponúkame mnoho rôznych typov jednotlivých častí izbovej zostavy.

Grafika nábytku je natlačená ekologickými farbami, ktoré sú tvrdené UV žiarením (tlač má vysokú odolnosť proti oderu a poškrabaniu - nejedná sa o nálepku).

Nábytok je vybavený kovovými vodítkami STANDARD GTV.

K výberu je 5 farebných variantov:

Tovar je dodávaný v demonte.

Rozmery:
šírka: 100 cm
výška: 75 cm
hĺbka: 50 cm

 

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE K VÝROBKOM Z MOLITANU / PUR PENY - Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnemu kritickému nedostatku molitanu na európskom trhu nie až do vyriešenia problému väčšina výrobcov schopná dodávať akékoľvek výrobky z molitanu. To se týka predovšetkým MATRACOV, MOLITANOVÝCH SEDAČIEK, KRESIELOK a pod. Berte preto prosím na vedomie, že v prípade objednania takéhoto tovaru Vám budú termíny dodania z našej strany dodatočne potvrdené alebo Vás budeme musieť bohužiaľ informovať o nedodaní Vami objednaného tovaru. To se týka tiež postelí, ktorých súčásťou doteraz boli matrace zadarmo. Výrobcovia nie sú aktuálne schopní tieto matrace k posteliam dodať. Ďakujeme za pochopenie tejto výnimočnej situácie.