Košík
MATRAC 200x120 cm

Taštičkový matrac SUPER 200x120x19 cm - HR / kokos

Taštičkový matrac SUPER 200x120x19 cm - HR / kokos
261.18 
170.57 
+

1-2 týždne

POZOR - Dodanie do Vianoc už garantujeme len u tovaru označeného ako "SKLADOM". Tovar, ktorý je NA OBJEDNÁVKU A NIE JE SKLADOM, bude vyrobený a vyexpedovaný až V JANUÁRI 2020.

ID75219

Taštičkový matrac SUPER 200x120x19 cm - HR / kokos

Exkluzívny taštičkový matrac, ktorý sa vyznačuje moderným prevedením s obľúbenými kokosovými vláknami a precíznym spracovaním. Základom ortopedické matrace SUPER sú 12cm taštičkové pružiny DoubleHARD, ktoré rozdeľujú matrac do 9 anatomických zón líšiacich sa tuhosťou. Pružiny sú z oboch strán prekryté prírodným filcom a polyuretánovou penou, ktorá zaisťuje potrebný komfort. Na jednej strane je pridaná vrstva 7-zónové elastickej HR peny odolné proti deformáciám sa stupňom tvrdosti H3 (stredne tvrdá). Táto pena perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Druhá strana je pokrytá vrstvou z kokosových vlákien, ktoré umožňujú potrebnú cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov a vzniku plesní. Kokosové vlákno matrac markantne spevňuje a zvyšuje tiež jej nosnosť. Táto strana je označená stupňom tvrdosti H4 (tvrdá). Matrac je vhodná aj pre alergikov.

Matrac SUPER je lepená inovatívnym systémom hotmelt, u ktorého oproti klasickým vodným lepidlám nevznikajú pri výrobe prchavé látky. Lepidlo hotmelt je navyše obohatené o vosky a prírodné živice zabraňujúce oxidácii lepidlá, aby bol matrac maximálne bezpečná a spĺňala všetky hygienické normy.  

Matrac je obojstranná (stupňa tvrdosti H3 / H4) s nosnosťou do 120 kg. Výška matraca je 19 cm.

Zloženie matraca: taštičkové pružiny, polyuretánová pena, prírodné filc, elastická HR pena, kokosové vlákno.

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.