Košík
DETSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Detská posteľ so zásuvkou 180x90cm VESELÝ PSÍK - buk

Detská posteľ so zásuvkou 180x90cm
235.96 
199.96 

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 199.00 €


+

1-3 týždne

ID28421
Popis

Kvalitná detská posteľ s krásnym detským obrázkom a matracov ZADARMO - vyberajte zo stoviek vzorov detských obrázkových postelí! V ponuke v rovnakom motívu tiež máme: boxy na hračky, detské komody, detské poličky, písacie stoly, úložné regály alebo detské skrine.

Detské postele tvorí základ každej detskej izbičky. Ponúkame Vám detskú posteľ z vysoko kvalitnej lamino dosky, n a čelách postele je krásny farebná potlač, ktorý sa Vášmu dieťaťu určite zapáči.   K tlačeniu obrázkov boli použité ekologické farby, ktoré sú naviac fixované laminátovým profilom, a to preto aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutie farieb.   Okraje postieľky sú bez ostrých hrán.   Zábrana na bokoch postele chráni dieťa pred pádom z postele počas spánku.   Bariérky možné podľa potreby jednoducho odmontovať alebo preložiť. Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaisťuje, že každá detská posteľ je veľmi odolná a kvalitné.

Rošt postele je vyrobený z kvalitných borovicových líšt, ktoré majú hrúbku min. 2 cm. Posteľ je možné zostaviť ako pravú aj ľavú. K tejto posteli dodávame kvalitné molitanovú matrac ZADARMO!

NÁŠ TIP: V rovnakom motívu, ako túto detskú posteľ, môžete u nás zakúpiť aj detský nábytok ako: box na hračky, detská komoda, detská polička, písací stôl, úložný regál alebo detskú skriňu.

Nosnosť postele je do 100 kg.