Košík

Formulár pre vrátenie tovaru

V prípade, že ste spotrebiteľ, máte podľa § 7 odst. 1 a. 102/2014 Z.z právo zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu, a to do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia tovaru. Nárok máte aj v prípade, že objednávku urobíte po internete s osobným odberom na našom sklade.

V prípade, že nie ste spotrebiteľ, teda tovar nakupujete v rámci svojej obchodnej alebo podnikateľskej činnosti (o čom rozhoduje uvedenia IČO na nákupnom doklade), právo na odstúpenie vám nevzniká, pretože obchodný zákonník túto možnosť neuvádza.

Pre rýchle vybavenie odporúčame, aby vrátený tovar spĺňalo nasledujúce podmienky:
- tovar je nepoužitý
- tovar je nepoškodený
- tovar nebol zákazníkom zmontované
- je zabalené najlepšie v pôvodnom obale.

Pokiaľ bude tovar zaslaný predávajúcemu na dobierku, zásielka nebude prijatá. Náklady spojené s vrátením tovaru nesie výlučne kupujúci. Predávajúci vráti kupujúcemu zaplatenú čiastku najneskôr do 14 dní od vrátenia tovaru.

S tovarom prosím zasielajte vyplnený formulár, kde uvediete okrem iného aj číslo vašej objednávky a číslo účtu na ktoré požadujete zaslať platbu za vrátený tovar.

Pri vrátení tovaru vás prosíme o priloženie dokladu o kúpe tovaru a dôsledné zabalenie zásielky, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu jej obsahu.

V prípade vrátenia tovaru osobne na prevádzke eshopu, žiadame zákazníkov, aby tovar priviezli najneskôr do 15:00 z dôvodu nutnej kontroly tovaru. 

Výnimky: podľa § 1837 Občianskeho zákonníka nie je možné okrem iného vrátiť tovar, ktorý bolo upravené podľa priania spotrebiteľa alebo pre jeho osobu, alebo tovaru, ktorý bol po dodaní nenávratne zmiešaná s iným tovarom.

Tento formulár slúži na účely vrátenia tovar zakúpený v e-shope www.maxmax.cz .

Formulár k stiahnutiu v pdf nájdete TU

 

O priebehu spracovania Vašej požiadavky sa môžete informovať:

email: reklamace4@maxmax.sk

pracovná doba: po-pia 08:00 - 15:30