Košík

Formulár pre vrátenie tovaru

V prípade, že ste spotrebiteľ, máte podľa § 7 odst. 1 a. 102/2014 Z.z právo zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu, a to do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia tovaru. Nárok máte aj v prípade, že objednávku urobíte po internete s osobným odberom na našom sklade.

V prípade, že nie ste spotrebiteľ, teda tovar nakupujete v rámci svojej obchodnej alebo podnikateľskej činnosti (o čom rozhoduje uvedenia IČO na nákupnom doklade), právo na odstúpenie vám nevzniká, pretože obchodný zákonník túto možnosť neuvádza.

Pre rýchle vybavenie odporúčame, aby vrátený tovar spĺňalo nasledujúce podmienky:
- tovar je nepoužitý
- tovar je nepoškodený
- tovar nebol zákazníkom zmontované
- je zabalené najlepšie v pôvodnom obale

Pokiaľ bude tovar zaslaný predávajúcemu na dobierku, zásielka nebude prijatá. Náklady spojené s vrátením tovaru nesie výlučne kupujúci. Predávajúci vráti kupujúcemu zaplatenú čiastku najneskôr do 14 dní od prijatie tovaru.

Pri vrátení tovaru Vás prosíme o dôsledné zabalenie zásielky, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu jej obsahu. Ak posielate krehkú zásielku (nábytok, sanitárny tovar), odporúčame ho zaslať cez prepravnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na prevoz krehkých (nadmerných) zásielok.

V prípade, že nám bude doručený tovar, ktorý je zreteľne poškodený prepravou z dôvodu nesprávneho zabalenia, nebude táto zásielka príjemcom prevzatá a bude automaticky vrátená odosielateľovi.

Po přechozí dohode je možné tovar vrátiť osobne na prevádzke eshopu. Zákazníkov žiadame, aby tovar priviezli najneskôr do 15:00 z dôvodu nutnej kontroly tovaru.

Výnimky: podľa § 1837 Občianskeho zákonníka nie je možné okrem iného vrátiť tovar, ktorý bolo upravené podľa priania spotrebiteľa alebo pre jeho osobu, alebo tovaru, ktorý bol po dodaní nenávratne zmiešaná s iným tovarom.

 

Tento formulár slúži na účely vrátenia tovar zakúpený v e-shope www.maxmax.cz .

Formulár k stiahnutiu v pdf nájdete TU

 

O priebehu spracovania Vašej požiadavky sa môžete informovať:

email: reklamace4@maxmax.sk

pracovná doba: po-pia 08:00 - 15:30