Košík
DETSKÉ MOLITANOVÉ BAZÉNIKY

Detský molitanový bazénik + guličky ZDARMA (béžový)

Detský molitanový bazénik - béžový
95.92 
73.02 
+

5-10 pracovných dní

ID79489
Popis

Detský molitanový bazénik + guličky ZDARMA (béžový)

Suchý guličkový bazén si vaše dieťa určite zamiluje. Vďaka svojmu prevedeniu neobsahuje žiadne tvrdé hrany, takže je bezpečný aj pre tých najmenších. Bazénik je vhodný do detskej izby, ale vhodné miesto sa pre neho nájde napríklad aj v obývačke alebo na záhrade.

Na obrázkoch môžete vidieť bazénik naplnený pomocou 400 kusov plastových guľôčok. V základnom balení je dodávané 200 kusov guličiek ZADARMO (tzn. 1 sada). Ďalšie sady guličiek môžete ale dokúpiť (túto možnosť možno zvoliť tu priamo u produktu). Priemer každej guľôčky je 6 cm. Každá sada guľôčok obsahuje vždy guľôčky v niekoľkých rôznych farbách.

Bazén je vyrobený z polyuretánovej peny a jeho poťah je vyrobený z velúrovej látky, ktorá je príjemná na dotyk. Poťah možno navyše odopnúť a zložiť, takže ho môžete pohodlne vyprať pri 30 ° C. Výrobok je od európskeho výrobcu, ktorý ako jediný v Európe obdržal certifikát OEKO-TEX Class I (deti 0+) pre všetok penový nábytok. To zaručuje kvalitu materiálu a predovšetkým môžete mať istotu, že je bazénik vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu.

Bazén je určený pre deti do 6 rokov a používa sa pod dohľadom dospelého.

Vyberte si z niekoľkých farebných variantov bazénikov, ktoré nájdete u nás v e-shope a potešte tak svoje dieťa!

parametre:
Materiál: polyuretánová pena, velúrová látka, plastové guľôčky
Priemer guličiek: 6 cm
Počet guličiek dodávaných v základnom balení: 200 ks = 1 sada ZADARMO (ďalšie sady je možné dokúpiť)
Priemer: 90 cm
Výška: 40 cm
Hrúbka steny: 5 cm
Hrúbka dna: 3 cm
Hmotnosť: 4 kg