Detské regály a knižnice
Detský úložný regál RED CAR - TYP 11 - VYSOKÝ

Detský úložný regál RED CAR - TYP 11 - VYSOKÝ

Bežne: 191.63 € Ušetríte 33.33 € (21 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
158.29  s DPH
+

2-4 týždne

Zdarma pri nákupe nad 199 €

ID68086
158.29 

2-4 týždne

Popis
Parametry produktov

DETSKÉ REGÁLY A KNIŽNICE

Kvalitné regály pre deti do detských izieb. Na výber máme stovky vzorov detských regálov a knihovniček!

NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako detský regál môžete u nás zakúpiť aj detskú posteľ, nočný stolík, komodu, box na hračky, detskú poličku, písací stôl alebo skriňa.

Detské regály ponúkame v neprebernom množstve vzorov, veľkostí i farebných prevedení. Detské regály a knižnice môžete mať len s policami alebo aj so zásuvkami a skrinkami, môžete si zvoliť počet zásuviek, skriniek a poličiek v regáli, šírku regálu aj farebné prevedenie či imitácii dreva. Vaše deti naopak určite ocenia možnosť vybrať si regál v originálnom dizajne presne podľa svojich predstáv. Z desiatok jedinečných obrázkových vzorov pre chlapcov aj dievčatá si nemožno nevybrať. Všetky nami ponúkané detské a študentské regály a knižnice sú vyrobené z veľmi kvalitného lamina.

Dostatok úložného priestoru vedie deti k poriadku, preto správnym výberom detského regálu či knižnice môžete Vaše ratolesti jednoduchým spôsobom naučiť nielen poriadnosť, ale v kombinácii s ďalším nábytkom vytvoriť deťom praktický a zároveň veselý izbičku.

Rozmery regálu: 88x187x34cm (Š x V x H)

Montážny manuál k stiahnutiu TU

Hĺbka:
34 cm
Povrchová úprava:
Biela farba
Šírka:
88 cm
Výška:
187 cm