Košík
MATRAC 200x160 cm
Latexový matrac EXCLUSIVE 200x160x11 cm
Latexový matrac EXCLUSIVE 200x160x11 cm

Latexový matrac EXCLUSIVE 200x160x11 cm

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 199.00 €


+

1-2 týždne

ID75216
Popis
Parametry produktov

Latexový matrac EXCLUSIVE

Prémiová latexový matrac EXCLUSIVE sa vyznačuje moderným prevedením a perfektným komfortom. Základom matraca je latex, ktorý u matracov zaisťuje tie najlepšie možné vlastnosti. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Zároveň umožňuje potrebnú cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov a vzniku plesní. Matrac je teda vhodná aj pre alergikov. Latex je elastický, veľmi odolný a trvanlivý. Vďaka svojim povrchovým vlastnostiam zabraňuje prehrievaniu matrace a pôsobí "chladivo".    

Matrac je obojstranná (stupeň tvrdosti H2 - stredne mäkká) s nosnosťou do 100 kg. Výška matraca je 11 cm.

Zloženie matraca: 20% prírodný latex s hustotou 60kg / m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg / m3

Poťah: 100% polyester impregnovaný extraktom z ALOE VERA, prešívaný, hypoalergénne a antibakteriálne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 10 cm latex

Použitý latex sa pýši certifikáciou EUROLATEX Eco Standard od nemeckého inštitútu TFI. Je teda zaručená zhoda s európskymi normami v oblasti zdravia a životného prostredia. Ku žatvu prírodného latexu sú vyberané iba guatemalskej lesy, ktoré prejdú prísnymi normami pre obnoviteľné hospodárstvo lesov FSC. Nie je prekvapením, že matrace nesie aj označenie Öko-Tex Standard 100, pretože sú použité iba nezávadné materiály bez pesticídov, ťažkých kovov i formaldehydu.

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Dodávateľ matracov:
FDM
Jadro matraca:
Latex