Košík
PLASTOVÉ KUFRE

Moderné cestovné kufre DIAMOND - mätové

Moderné cestovné kufre DIAMOND - mätové
od 34.58 
+

SKLADOM

-

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Moderné cestovné kufre DIAMOND - mätové

Tieto moderné cestovné kufre sa vyznačujú predovšetkým úchvatným dizajnom, kvalitným prevedením, výbornou odolnosťou a bezkonkurenčnou cenou.

K výrobe bol použitý pružný materiál, vďaka ktorému sú kufre prekvapivo odolné a flexibilné. Pri akomkoľvek náraze sa materiál ohne a následne sa vráti do pôvodného tvaru. Na kufra sa nachádzajú štyri dvojité kolieska otočné o 360 stupňov. Tá umožňujú hladký a veľmi komfortné prevádzku, kedy prakticky nemusíte využívať žiadnu silu navyše. Samozrejmosťou je aj teleskopické držadlo s pohodlnou rukoväťou s možnosťou individuálneho nastavenia výšky. Vnútorný priestor kufra je potiahnutý kvalitnou tkaninou a je rozdelený do dvoch samostatných komôr. Nemenej dôležitou súčasťou kufra je kódovací zámok, ktorý kufor zabezpečí proti otvoreniu cudzou osobou.

Všetky nami ponúkané kufre sú úplne nové a zdravotne nezávadné. Pri výrobe sú štandardne vybavené ochrannou fóliou, ktorú jednoducho odstránite. Pred odlepením fólie ju najprv jemne narežte nožíkom na všetkých okrajoch kufra a okolo všetkých spojovacích komponentov.

Ako kabínové batožina možno u kufrov v našej ponuke označiť veľkosť S. Keďže sa ale prepravné podmienky leteckých spoločností nezhodujú, odporúčame včasné overenie povoleného rozmeru u konkrétnej spoločnosti, ktorej služby máte v pláne využiť.

Rozmery: pozri obrázková galéria

Váha: veľ. S: 1,8 kg, M: 2,6 kg, L: 3,2 kg

Kufre veľkosti S sú dodávané bez nainštalovaných kolieskami. Ich montáž je veľmi jednoduchá.