HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 200x200 cm
Penový matrac OCEAN 200x200x21 cm - BIO pena / latex

Penový matrac OCEAN 200x200x21 cm - BIO pena / latex

541.21  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo
ID99309
541.21 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov
Product inquiry

Penový matrac OCEAN - latex ocean / BIO pena / latex clima

Luxusný matrac, ktorá sa vyznačuje obrovským komfortom za všetkých okolností. Základom matraca OCEAN je prvotriedny BIO pena s vysokým obsahom rastlinných olejov z obnoviteľných zdrojov. Táto pena sa vyznačuje vysokou flexibilitou a stabilitou. BIO pena zaisťuje perfektnú klímu pre spánok a je zdrojom energie pre telo i dušu. Pórovitá štruktúra peny umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac OCEAN je teda vhodná aj pre alergikov.

Zo spodnej strany je umiestnený "Ocean blue gélový latex", ktorý je obľúbený pre perfektné termoreguláciu. Vďaka gélovým mikro kapsulám absorbuje teplo a vlhkosť z tela a odvádza ich z matraca von. Vo výsledku teda znižuje množstvo vlhkosti v matraci. Prispôsobuje sa tvaru tela a pomocou kanálikov zaisťuje odvetrávanie matraca. Tento latex je extrémne odolný a silne hypoalergénne.

Z opačnej strany nájdete "Clima c onvoluted latex", čo je permanentne elastická pena vyznačujúci sa vysokou hustotou. Vďaka anatomickému tvarovaniu má obrovský vplyv na zníženie tlaku na celkových povrch tela a účinne absorbuje vlhkosť pri zabezpečovaní optimálnej cirkulácie vzduchu.

Matrac je stredne tvrdá-tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H3-H4) s nosnosťou do 100 kg. Výška matraca je 21 cm.

Zloženie matraca: BIO pena s hustotou 30 kg / m3, ocean blue gélový latex s hustotou 60 kg / m3, clima Convoluted latex s hustotou 60 kg / m3

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 3 cm ocean blue gélový latex, 14 cm BIO pena, 3 cm clima Convoluted latex

Použitý latex sa pýši certifikáciou EUROLATEX Eco Standard od nemeckého inštitútu TFI. Je teda zaručená zhoda s európskymi normami v oblasti zdravia a životného prostredia. Ku žatvu prírodného latexu sú vyberané iba guatemalskej lesy, ktoré prejdú prísnymi normami pre obnoviteľné hospodárstvo lesov FSC. Nie je prekvapením, že matrace nesie aj označenie Öko-Tex Standard 100, pretože sú použité iba nezávadné materiály bez pesticídov, ťažkých kovov i formaldehydu.

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
BIO pena
Prídavné vrstvy matraca:
Latex