Košík
MATRAC 200x160 cm

Penový matrac EXTRA 200x160x12 cm - HR / kokos

Dětská pěnová matrace 160x70 cm
222.41 
140.78 
+

1-2 týždne

POZOR - Dodanie do Vianoc už garantujeme len u tovaru označeného ako "SKLADOM". Tovar, ktorý je NA OBJEDNÁVKU A NIE JE SKLADOM, bude vyrobený a vyexpedovaný až V JANUÁRI 2020.

ID75212

Penový matrac EXTRA 200x160 cm - HR / kokos

Kvalitný penový matrac, ktorá sa vyznačuje moderným prevedením s obľúbenými kokosovými vláknami. Základom matraca EXTRA je polyuretánová pena, ktorá zaisťuje potrebný komfort. Na jednej strane je pridaná vrstva 7-zónové masážne HR peny odolné proti deformáciám sa stupňom tvrdosti H2 (stredne mäkká). Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Druhá strana je pokrytá vrstvou z kokosových vlákien, ktoré umožňujú potrebnú cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov a vzniku plesní. Kokosové vlákno matrac markantne spevňuje a zvyšuje tiež jej nosnosť. Táto strana je označená stupňom tvrdosti H4 (tvrdá). Matrac je vhodná aj pre alergikov.

Matrac EXTRA je lepená inovatívnym systémom hotmelt, u ktorého oproti klasickým vodným lepidlám nevznikajú pri výrobe prchavé látky. Lepidlo hotmelt je navyše obohatené o vosky a prírodné živice zabraňujúce oxidácii lepidlá, aby bol matrac maximálne bezpečná a spĺňala všetky hygienické normy.  

Matrac je obojstranná (stupňa tvrdosti H2 / H4) s nosnosťou do 2x120 kg. Výška matraca je 12 cm.

Zloženie matraca: polyuretánová pena, masážne HR pena, kokosové vlákno.

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.