Košík
MATRAC 200x180 cm

Penový matrac SPECIAL 200x180x14 cm - HR / latex

Dětská pěnová matrace 160x70 cm
281.59 
175.06 
+

1-2 týždne

ID75208
Popis

Penový matrac SPECIAL 200x180 cm - HR / latex

Kvalitný penový matrac, ktorá sa vyznačuje vysokým komfortom a nadštandardným prevedením. Základom matraca SPECIAL je 9zónová elastická HR pena, ktorá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. HR pena je u matracov veľmi obľúbená vďaka svojej dlhodobej trvanlivosti a odolnosti proti deformáciám. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra tejto peny umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov a vzniku plesní. Matrac SPECIAL je teda vhodná aj pre alergikov.

Matrac je obohatená o vrstvu prírodného latexu, ktorý zaisťuje efektívnu prevzdušnenie matraca počas spánku. Pri každom pohybe na matrac dochádza k stláčanie a spätnému rozťahovanie latexu, čím dochádza k prúdeniu vzduchu vnútornými kanálikmi. Latex je vďaka svojej vysokej elasticite veľmi odolný a vydrží niekoľko rokov bez zjavných zmien v jeho štruktúre a nenahraditeľných vlastnostiach.

Matrac SPECIAL je lepená inovatívnym systémom hotmelt, u ktorého oproti klasickým vodným lepidlám nevznikajú pri výrobe prchavé látky. Lepidlo hotmelt je navyše obohatené o vosky a prírodné živice zabraňujúce oxidácii lepidlá, aby bol matrac maximálne bezpečná a spĺňala všetky hygienické normy.  

Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H2 / H3) s nosnosťou do 2x90 kg. Výška matraca je 14 cm.

Zloženie matraca: studená pena HR, polyuretánová pena, 100% latex (prírodný).

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.