DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepky Bordúra
Samolepky na stenu bordúry COLOR - vzor 4

Samolepky na stenu bordúry COLOR - vzor 4

Bežne: 22.88 € Ušetríte 6.79 € (42 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
od 16.08  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID24964*
od 16.08 

Vypredané

Popis

Samolepka na stenu bordúry color - samolepiace dekorácie

Nadčasovo elegantný a zároveň moderné sú bordúry na stenu, ktoré Vám ponúkame. Dokážu oživiť, zútulniť, pocitovo zdokonaliť interiér. Jednofarebné dekoračné bordúry na stenu sa perfektne hodí do každého moderného bytu, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Bordúry sú zhotovené z vysoko kvalitné samolepiace fólie, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady ... Vďaka našim krásnym samolepkám môžete z každého interiéru behom krátkej chvíle vytvoriť originálne miesto pre život, záleží len na vašej fantázii, ako bordúru na stenu nalepíte. Odtieň samolepky môžete vyberať z bezmála tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia bordúr nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 95 x 35 cm! Ak potrebujete bordúru cez celú stenu, objednajte adekvátny počet kusov a bordúry jednoducho nalepte vedľa seba. Farbu bordúry môžete vyberať zo 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom k veľkému množstvu motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenu produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.