Matrace 200x100 cm
Taštičkový matrac Vago 200x100x22 cm - pamäťová pena / kokos

Taštičkový matrac Vago 200x100x22 cm - pamäťová pena / kokos

232.88  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID103145
232.88 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov

Taštičkový matrac Vago 200x100x22 cm - pamäťová pena / kokos

Pohodlná taštičkový matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a moderným spracovaním. Základ matraca tvorí 12cm taštičkové pružiny nanoHARD s hustotou 289 ks / m2, ktoré rozdeľujú matrac do 7 anatomických zón líšiacich sa tuhosťou pre správne rozloženie váhy a uvoľnenie tela. Pružiny fungujú nezávisle na sebe a každá má vlastný obal, takže perfektne absorbujú pohyby a neprenáša ich ďalej. To iste oceníte u väčších matracov, kde vedľa seba ležia dvaja ľudia. Pružiny sú z oboch strán prekryté prírodným filcom, ktorý chráni priliehajúce penu pred poškodením pružinami a polyuretánovou penou, ktorá značne pomáha v rozloženie váhy na viac pružín. Štruktúra matrac umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac je vďaka použitým materiálom a systému odvetrávanie vhodná aj pre alergikov.

Vrchná strana matraca je pokrytá hrubou vrstvou veľmi kvalitné termoplastické pamäťovej peny sa pod vplyvom teploty tela prispôsobuje tvaru tela. Výsledkom je prirodzená poloha tela a ideálne opora. Táto pena je vhodná pre deti trpiace bolestí chrbta. Po navyknutí si na vlastnosti pamäťovej peny ucíti úľavu a už nebudú chcieť inú matrac.

Na spodnej strane matraca je umiestnené organické kokosové vlákno. Benefity sú hlavne skvelé antialergické vlastnosti a dokonalá ochrana proti roztočom a mikroorganizmom, ale aj veľká priedušnosť a odvod vlhkosti. Kokosové vlákno matrac príjemne spevní a dodá jej správnu tuhosť. Ak máte radi spánok na tvrdšie matrac, tak si obľúbite spánok na strane s kokosovým vláknom, kde je tvrdosť H4.

Matrac je obojstranná (stupňa tvrdosti H3 / H4). Ideálne nosnosť je do 90 kg. Výška matraca je 22 cm.

Zloženie matraca: taštičkové pružiny, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, prírodný filc, 100% prírodné kokosové vlákno, VISCO pamäťová pena 30 kg / m3

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 1 cm kokosové vlákna cm, 2 PUR pena, filcový oddeľovač pružín, 12 cm taštičkové pružiny nanoHARD, filcový oddeľovač pružín, 2 cm PUR pena, 4 cm HR pena

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
Taštičkové pružiny 289 ks/m2
Prídavné vrstvy matraca:
Kokos , Pamäťová pena , Polyuretánová (PUR) pena