3D detské tapety
Detská 3D tapeta PRINCEZNY

Detská 3D tapeta PRINCEZNY

Pred zľavou: 70.79  Najnižšia cena za posledných
30 dní pred zlacnením.
Teraz ušetríte 16.67 € (24 %).
54.13  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID26653
70.79 
54.13 

SKLADOM

Popis

3D DETSKÉ tapety - nádherná dekorácia do detskej izbičky. P řichystáno pre Vás máme viac ako 50 vzorov jedinečných fototapety pre deti! Fototapety Walltastic.

Novinka Walltastic, nový dizajn tapety Rozprávkové princezné. Walltastic prináša rozprávkový svet, kde sa splnia sny každej krásne princeznej. S originálnymi 3D tapetami to dokážete počas chvíle ľahko a rýchlo. Nechajte sa inšpirovať - medzi najobľúbenejšie vzory 3D fototapiet patria: tapeta Macko Puf a jeho kamaráti prasiatko a tiger, fototapety Hello Kitty, tapeta Cars, džungľa, dino, farma, more, tapeta autá, princezné, víly a ďalšie jedinečné vzory dekorácií na maxi veľké 3D tapete 244 x 305 cm. Nádherný doplnok do izbičky pre chlapcov aj dievčatká. Každá sada (vzor) sa skladá z 12 samostatných tapiet s veľkosťou 58 x 122 cm, čo je ideálna veľkosť pre jednoduché lepenie. Na umiestnenie celej tapety budete potrebovať miesto s veľkosťou 244 x 305 cm. Lepenie je jednoduché a rýchle, ručné lepenie zvládne každý aj bez predchádzajúcej skúsenosti z lepenie tapiet. Výhodou fototapiet je, že je možné nalepiť aj na už existujúce tapety. 3D tapety na stenu predstavujú jedinečnú možnosť výzdoby izbičke alebo detského kútika, aj v prípade ak je stena izbičke väčší, obrázok krásne vynikne nalepený uprostred. Tapety sú zaujímavou alternatívou k samolepkám na stenu, ktoré Vám ponúkame v stovkách jedinečných vzorov.

INŠTRUKCIE na nalepenie fototapety - POUŽITIE LEPIDLÁ NA PAPIEROVÉ TAPETY

Vyberte diel č. 1. Položte diel tapety obrázkom dole na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvíľku nechajte "prevlhčiť" a umiestnite na stenu. Opakujte rovnaký postup u dielov 2 až 12.

Skôr ako začnete:
Vaša tapeta sa skladá z dvanástich dielov. Odporúčame položiť jednotlivé diely na zem v presnom poradí a skontrolovať prípadné vady. Umiestnenie prvého dielu určuje celkový vzhľad dokončenej tapety, venujte umiestnenie a nalepenie čas a pozornosť.

Inštalácia jednotlivých dielov:
Pri inštalácii dielov prosím presne dodržujte rady výrobcu. Pri lepení jednotlivých dielov nečakajte príliš dlho, aby boli okraje zarovnané. Tapeta začína po nalepení na stenu schnúť, takže majte na pamäti, že musíte nalepiť všetky diely tapety pred tým, než si urobíte pauzu. Pre mokrú tapetu je bežné, že je o cca 1cm väčší ako suchá panna. Prebytočné lepidlo z tapety opatrne odstráňte mäkkou handričkou. Odporúčame lepiť jednotlivé diely málinko cez seba, zabránite tak vzniknutia medzier medzi jednotlivými dielmi po uschnutí tapety. Príliš veľa drhnutie a čistenie odstráni z papiera farbu.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Ak nájdete akékoľvek chyby, ihneď nás prosím kontaktujte ešte pred nalepením fototapety. Po nalepení akejkoľvek časti nástenné maľby tovar už nevymieňame ani nevraciame peniaze. Spoločnosť Walltastic nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie n & aacute; stenná maľby vzniknuté po dodaní či počas lepenia.