HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 180x90 cm
Detský penový matrac CLASSIC STAR - 180x90x12 cm + poťah Aloe vera

Detský penový matrac CLASSIC STAR - 180x90x12 cm + poťah Aloe vera

Bežne: 137.46 € Ušetríte 30.42 € (28 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
107.04  s DPH
+

2-3 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID135021
107.04 

2-3 týždne

Popis
Parametry produktov

Detský penový matrac CLASSIC STAR - 180x90x12 cm + poťah Aloe vera

Jednoduchý a veľmi efektívny penový matrac Classic sa vyznačuje skvelým pomerom cena/výkon. Základom matraca je polyuretánová pena (PUR) strednej tuhosti so zvýšeným odporom proti stlačeniu (T 25-36), čo razantne predlžuje životnosť. Polyuretánová pena zaisťuje prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám , poskytuje dostatočné odpruženie a vďaka priedušnej štruktúre dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac Classic je teda vhodný aj pre alergikov.

Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H3) s odporúčanou nosnosťou 100 kg as maximálnou nosnosťou 120 kg. Výška matraca je 12 cm.

Zloženie matraca: T25 polyuretánová pena (PUR pena) najvyššej akosti s hustotou 25 kg/m3 so zväčšeným odporom proti stlačeniu (3,6 kPa)

Poťah Aloe vera so striebornou niťou

Snímateľný a prateľný poťah Aloe Vera. Tento poťah je vytvorený z dutých vlákien s hmotnosťou 300 g/m2 s perfektnými vlastnosťami pre zdravý spánok. Duté vlákno výborne odvádza vlhkosť a napomáha správnej termoregulácii. V lete teda nezadržiava nadbytočné teplo av zime napomáha vracať teplo k telu. Vďaka jemnej štruktúre, ktorá nepriťahuje prach, je ľahko vysávateľný a tak vhodný aj pre alergikov na prach. V prípade potreby je poťah snímateľný a prateľný na 60 °C. Prešitie strieborným vláknom zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Ióny striebra eliminujú baktérie spôsobujúce zápach a chránia pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení.

Konštrukcia jadra matraca: 11 cm PUR pena

Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena