DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Matrace 140x70 cm
Detský penový matrac CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + poťah Aloe vera

Detský penový matrac CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + poťah Aloe vera

Bežne: 81.21 € Ušetríte 18.75 € (30 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
62.46  s DPH
+

2-3 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID134721
62.46 

2-3 týždne

Popis
Parametry produktov

Detský penový matrac CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + poťah Aloe vera

Jednoduchý a veľmi efektívny detský penový matrac Classic sa vyznačuje skvelým pomerom cena/výkon. Základom matraca je polyuretánová pena (PUR) strednej tuhosti so zvýšeným odporom proti stlačeniu (T 25-36), čo razantne predlžuje životnosť a dodáva ideálnu pevnú podporu pre správny vývoj chrbtice. Polyuretánová pena zaisťuje prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám , poskytuje dostatočné odpruženie a vďaka priedušnej štruktúre dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac Classic je teda vhodný aj pre alergikov.

Vďaka svojej výške je matrac vhodný pre väčšinu monitorov dychov.

Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H3) s odporúčanou nosnosťou 70 kg as maximálnou nosnosťou 90 kg. Výška matraca je 8 cm.

Zloženie matraca: T25 polyuretánová pena (PUR pena) najvyššej akosti s hustotou 25 kg/m3 so zväčšeným odporom proti stlačeniu (3,6 kPa)

Poťah Aloe vera so striebornou niťou

Snímateľný a prateľný poťah Aloe Vera. Tento poťah je vytvorený z dutých vlákien s hmotnosťou 300 g/m2 s perfektnými vlastnosťami pre zdravý spánok. Duté vlákno výborne odvádza vlhkosť a napomáha správnej termoregulácii. V lete teda nezadržiava nadbytočné teplo av zime napomáha vracať teplo k telu. Vďaka jemnej štruktúre, ktorá nepriťahuje prach, je ľahko vysávateľný a tak vhodný aj pre alergikov na prach. V prípade potreby je poťah snímateľný a prateľný na 60 °C. Prešitie strieborným vláknom zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Ióny striebra eliminujú baktérie spôsobujúce zápach a chránia pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení.

Konštrukcia jadra matraca: 7 cm PUR pena

Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena