HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Detské pohovky
Detská pohovka Super ZOO hnedá

Detská pohovka Super ZOO hnedá

Bežne: 97.88 € Ušetríte 18.75 € (24 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
79.13  s DPH
+

2-3 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID27656
79.13 

2-3 týždne

Popis

Detská pohovka Super ZOO

Rozkladacia detská pohovka s vankúšikom a Bobkom zadarmo. Môže slúžiť na spanie, odpočívanie, hranie, kreslenie alebo len na pozeranie na televíziu. Veselé farby a moderný tvar dodajú detskému izbičke tú správnu atmosféru. Sedačka je veľmi pohodlná a ľahko rozložiteľná, neobsahuje žiadne tvrdé prvky, na ktorých by sa mohlo dieťa zraniť. Vyrobená je z molitanové peny, dieťa s ňou teda dokáže ľahko manipulovať samo. Zároveň je pohovka vďaka pevnému operadlu stabilné a dieťa sa môže bez obáv oprieť. Na výrobu pohoviek boli použité veľmi kvalitné certifikované materiály. Poťah je z kvalitnej bavlny, je odnímateľnú, môžete ho teda pohodlne vyprať pri teplote 30 ° C. V cene pohovky je vankúšik, bobek a štvrtý dopínací sedák, ktorý využijete pri rozložení gauča alebo pre vyvýšenie sedenie.

Vlastnosti výrobku:

Materiál poťahu: 100% Bavlna s pridaným welurem
Rozmery zložené pohovky: šírka 98 cm, výška 59 cm, hĺbka 48 cm
Rozmery rozloženej pohovky: šírka 98 cm, výška 59 cm, dĺžka 168 cm
Plocha na spanie pri rozložení: 71,5 cm x 160 cm
Výška peny: 8 cm
Poťah na pohovku je šitý strojovo, prípadné posunutie vzoru nie je vada.

Dodacie lehoty: Každá detská pohovka sa vďaka veľkej variabilite vzorov vyrába zákazníkovi presne na mieru. Doba dodania tohto výrobku preto zvyčajne činí 1 až 2 týždne. Termín odoslania tovaru bude potvrdený e-mailom alebo telefonicky.