Košík
DETSKÉ JEDNOFAREBNÉ POSTELE

Detská posteľ 140x70 cm - BUK

Detská posteľ 140x70 cm - BUK
159.96 
131.96 

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 300.00 €


+

1-3 týždne

ID33871
Popis

Nádherná detská posteľ s matracom ZADARMO - vyberajte zo stoviek vzorov kvalitných postelí! V e rovnakom dekore dreva alebo farebnom prevedením ako túto posteľ pre deti máme tiež: boxy na hračky, detské komody, detské poličky, písacie stoly, úložné regály alebo detské skrine. Túto postieľku u nás môžete zakúpiť v troch rôznych rozmeroch (140x70cm, 160x80 a 180x90cm), sa zásuvkou aj bez šuplíku.

Detská posteľ tvorí základ každej detskej izbičky. Ponúkame Vám detskú posteľ z vysoko kvalitnej lamino dosky. Okraje postieľky sú bez ostrých hrán.   Zábrana na bokoch postele chráni dieťa pred pádom z postele počas spánku.   Bariérky možné podľa potreby jednoducho odmontovať alebo preložiť. Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaisťuje, že každá detská posteľ je veľmi odolná a kvalitné.

Rošt postele je vyrobený z kvalitných borovicových líšt, ktoré majú hrúbku min. 2 cm. Posteľ je možné zostaviť ako pravú aj ľavú. K tejto posteli dodávame kvalitné molitanovú matrac ZADARMO!

NÁŠ TIP:
V e rovnakom dekore dreva alebo farebnom prevedením ako túto posteľ pre deti máme tiež: box na hračky, detská komoda, detská polička, písací stôl, úložný regál alebo detskú skriňu.

Nosnosť postele je do 100 kg. Ak máte záujem, môžete si u nás k posteli zakúpiť matrac kokos / molitan; kokos / molitan / pohanka; popr. chránič matraca.