DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Detské obrázkové postele
Detská posteľ bez šuplíku 180x90cm ZELENÉ AUTO - biela

Detská posteľ bez šuplíku 180x90cm ZELENÉ AUTO - biela

Bežne: 245.79 € Ušetríte 18.33 € (8 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
227.46  s DPH
+

2-4 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID30184
227.46 

2-4 týždne

Doplnkový tovar

Popis
Parametry produktov
Návod k tovaru

Nádherná detská posteľ s matracom ZADARMO - vyberajte zo stoviek vzorov kvalitných obrázkových postelí! Túto postieľku u nás môžete zakúpiť aj v iných rozmeroch (160x80cm a 140x70cm), sa zásuvkou aj bez nej.

Detská posteľ tvorí základ každej detskej izbičky. Ponúkame Vám detskú posteľ z vysoko kvalitnej lamino dosky, na čelách postele je krásna farebná potlač, ktorá sa Vášmu dieťaťu určite zapáči. Na tlačenie obrázkov boli použité ekologické farby, ktoré sú naviac fixované laminátovým profilom, a to preto aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutiu farieb. Okraje postieľky sú bez ostrých hrán.   Zábrana na bokoch postele chráni dieťa pred pádom z postele počas spánku. Bariérky je možné podľa potreby jednoducho odmontovať alebo preložiť. Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaisťuje, že každá detská posteľ je veľmi odolná a kvalitná.

Rošt postele je vyrobený z kvalitných borovicových líšt, ktoré majú hrúbku min. 2 cm. Posteľ je možné zostaviť ako pravú aj ľavú. K tejto posteli dodávame kvalitný molitanový matrac ZADARMO!

NÁŠ TIP: V rovnakom motíve, ako túto detskú posteľ, môžete u nás zakúpiť aj detský nábytok ako: box na hračky, detskú komodu, detskú poličku, písací stôl, úložný regál alebo detskú skriňu.

Nosnosť postele je do 100 kg. Ak máte záujem, môžete si u nás k posteli zakúpiť matrac kokos / molitan; kokos / molitan / pohánka; popr. chránič matraca.

Druh postele:
Jednolôžková
Farba:
Biela

nábytok

veľkosť postele:
180x90 cm
vzor postele:
pre chlapca
Úložný priestor:
Bez zásuviek

Nižšie nájdete relevantnú dokumentáciu a manuály k produktu.