DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Detské obrázkové postele
Detská posteľ so zásuvkou 180x90cm SUPER LOKOMOTIVA - buk

Detská posteľ so zásuvkou 180x90cm SUPER LOKOMOTIVA - buk

Bežne: 249.96 € Ušetríte 5.42 € (2 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
244.54  s DPH
+

2-4 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID28451
244.54 

2-4 týždne

Doplnkový tovar

Popis
Parametry produktov
Návod k tovaru

Nádherná detská posteľ s matracom ZADARMO

Vyberajte zo stoviek vzorov kvalitných obrázkových postelí! V rovnakom motíve ako túto posteľ pre deti máme tiež: boxy na hračky, detské komody, detské poličky, písacie stoly, úložné regály alebo detské skrine. Túto postieľku u nás môžete zakúpiť aj v iných rozmeroch (160x80cm a 140x70cm), so zásuvkou aj bez šuplíku.

Detská posteľ tvorí základ každej detskej izbičky. Ponúkame Vám detskú posteľ z vysoko kvalitnej lamino dosky, na čelách postele je krásny farebný potlač, ktorý sa Vášmu dieťaťu určite zapáči. K tlačeniu obrázkov boli použité ekologické farby, ktoré sú naviac fixované laminátovým profilom, a to preto aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutie farieb. Okraje postieľky sú bez ostrých hrán.   Zábrana na bokoch postele chráni dieťa pred pádom z postele počas spánku. Bariérky je možné podľa potreby jednoducho odmontovať alebo preložiť. Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaisťuje, že každá detská posteľ je veľmi odolná a kvalitná.

Rošt postele je vyrobený z kvalitných borovicových líšt, ktoré majú hrúbku min. 2 cm. Posteľ je možné zostaviť ako pravú aj ľavú. K tejto posteli dodávame kvalitnú molitanovú matrac ZADARMO!

NÁŠ TIP: V rovnakom motívu, ako túto detskú posteľ, môžete u nás zakúpiť aj detský nábytok ako: box na hračky, detská komoda, detská polička, písací stôl, úložný regál alebo detskú skriňu.

Nosnosť postele je do 100 kg. Ak máte záujem, môžete si u nás k posteli zakúpiť matrac kokos / molitan; kokos / molitan / pohanka; popr. chránič matraca.

Druh postele:
Jednolôžková
Farba:
Odstíny buku

nábytok

veľkosť postele:
180x90 cm
vzor postele:
pre chlapca
Úložný priestor:
So zásuvkami

Nižšie nájdete relevantnú dokumentáciu a manuály k produktu.