DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepiace bordúry
Detská samolepiaca bordúra DISNEY ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO, 14x500 cm

Detská samolepiaca bordúra DISNEY ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO, 14x500 cm

14.96  s DPH
+

3-7 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID57298
14.96 

3-7 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Detská samolepiaca bordúra DISNEY ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO, 14x500 cm

Detská samolepiaca bordúra je dekoratívny pás s motívom známej kreslenej rozprávky určený na dekoráciu stien a iných hladkých plôch. Ľahko sa nanáša bez lepidla. Odporúčame a plikovať na všetky bežné suché a hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady a pod. Bordúra je umývateľná . Produkt je 100% vyrobený v Českej republike.

  • Rozmer: šírka 0,14 mx 5m návin
  • Materiál : PVC fólia

TIP: Tento dekoratívny prvok oživí každý interiér detskej izby. Pokiaľ máte vysoký strop, možno týmto jednoduchým dekoračným prvkom dosiahnuť optické zníženie. A to tak, že bordúru nalepíte po obvode miestnosti. Bordúra slúži aj na oddelenie dvoch rôznych výmaľieb či tapiet. Tento princíp lepenia bordúry pôsobí ako veľmi efektívny prvok najmä v detských izbách.

VAROVANIE! Neinštalujte priamo na tapety. Aplikujte prosím na stenu. Uistite sa, že povrch je čistý, suchý a hladký. Nesmie sa lepiť na hrubú omietku. Označte ceruzkou vodorovnú čiaru na stene a bordúru aplikujte. Uistite sa, že bordúra je správne umiestnená pred konečným nalepením. Bordúru je možné opatrne odlepiť pomalým ťahom. Pri odstraňovaní odporúčame bordúru mierne nahriať pomocou fénu. Tento produkt je určený výhradne na dekoračné účely a môže byť aplikovaný iba dospelými osobami alebo pod dohľadom dospelej osoby. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky z dôvodu nebezpečenstva udusenia.

Motív:
Dětský
Šírka:
500 cm
Výška:
14 cm
Farba:
Modrá