HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Detské skrine
Detská šatníková skriňa B9 - BIELY MEDVEDÍK

Detská šatníková skriňa B9 - BIELY MEDVEDÍK

Bežne: 291.63 € Ušetríte 62.50 € (27 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
229.13  s DPH
+
Skladom (posledný kus)

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID170769
229.13 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov

Detská šatníková skriňa B9 - BIELY MEDVEDÍK

Táto moderná detská skriňa sa vyznačuje vysokou úrovňou spracovania pri zachovaní priaznivej ceny. Konštrukcia je vyrobená z lamino dosiek s hrúbkou 16 mm, ktoré sú na hranách zakončené PVC ochranou okrajov. To chráni dosky pred odštiepavaním okrajov aj prenikaním vlhkosti. Svojím vzhľadom spĺňa nielen moderné trendy, ale aj potreby detí pre jednoduché a bezproblémové používanie.

Skriňa je vnútri rozdelená na ľavú časť so 4 priestrannými policami a pravú časť so šatníkovou tyčou. Naviac je doplnená o 2 zásuvky v spodnej časti. Ľahko teda pojme všetko detské oblečenie. Čelá dvierok majú nádherný tlačený motív, ktorý je prekrytý ochranným laminátom. To zaisťuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť potlače aj pri čistení vlhkou handričkou. Zásuvky sú uložené na pojazdoch so zarážkami, čo zabraňuje úplnému vytiahnutiu zásuvky.

Tovar je dodávaný v demonte. Šatníková skriňa sa skladá z dvoch častí - zásuvkovej časti a hlavnej časti s policami a šatníkovou tyčou.

Rozmery:
šírka: 90 cm
výška: 180 cm
hĺbka: 55 cm

Hĺbka:
55 cm
Šírka:
90 cm
Výška:
180 cm

nábytok

Typ nábytku:
Skriňa
vzor postele:
pre dievča, pre chlapca, pre všetkých