Detské skrine
Detská skriňa RED CAR - TYP 2B

Detská skriňa RED CAR - TYP 2B

Bežne: 183.29 € Ušetríte 16.67 € (10 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
166.63  s DPH
+

2-4 týždne

Zdarma pri nákupe nad 199 €

ID68094
166.63 

2-4 týždne

Popis
Parametry produktov

Detská šatníková skriňa - kvalitné skrine pre deti do detských izieb. Na výber máme stovky vzorov detských skríň!
NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako túto detskú skriňu môžete u nás zakúpiť aj detskú posteľ, komodu, box na hračky, detskú poličku, písací stôl alebo úložný regál.

Detské skrine ponúkame v neprebernom množstve vzorov, veľkostí i farebných prevedení. Detské šatníkové skrine a skrinky môžete mať s policami alebo šatníková tyčí, môžete si zvoliť počet zásuviek, poličiek v skrini, šírku skrine aj farebné prevedenie či imitácii dreva. Vaše deti naopak určite ocenia možnosť vybrať si skriňu v originálnom dizajne presne podľa svojich predstáv. Z desiatok jedinečných obrázkových vzorov pre chlapcov aj dievčatá si nemožno nevybrať. Všetky nami ponúkané detské a študentské šatňové skrine sú vyrobené z veľmi kvalitného lamina. NÁŠ TIP: Dievčatám väčšinou vyhovuje skriňa kombinovaná - police aj šatníková tyč a chalanom skôr skriňa policová. Dostatok úložného priestoru navyše vedie deti k poriadnosť. Správnym výberom šatníkovej skrine tak môžete Vaše ratolesti jednoduchým spôsobom naučiť nielen poriadnosť, ale v kombinácii s ďalším nábytkom vytvoriť deťom praktický a zároveň hravý izbičku.

Rozmery skrine: 45x187x54cm (Š x V x H)
Možnosť výberu otvárania dvierok skrine: pravé alebo ľavé

Montážny manuál na stiahnutie tu: Otváranie doprava

otváranie doľava

Hĺbka:
54 cm
Povrchová úprava:
Biela farba
Šírka:
45 cm
Výška:
187 cm