Detské skrine
Detská skriňa VÍLA A SRDIEČKO - TYP 2B

Detská skriňa VÍLA A SRDIEČKO - TYP 2B

Bežne: 237.45 € Ušetríte 39.58 € (20 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
197.88  s DPH
+

2-4 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID73732
197.88 

2-4 týždne

Popis
Parametry produktov
Návod k tovaru

DETSKÉ ŠATOVÉ SKRINE - kvalitné skrine pre deti do detských izieb. Na výber máme stovky vzorov detských skríň!
NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako túto detskú skriňu môžete u nás zakúpiť aj detskú posteľ, komodu, box na hračky, detskú poličku, písací stôl alebo úložný regál.

Detské skrine ponúkame v neprebernom množstve vzorov, veľkostí aj farebných prevedení. Detské šatníkové skrine a skrinky môžete mať s policami alebo šatníkovou tyčou, môžete si zvoliť počet zásuviek, poličiek v skrini , šírku skrine aj farebné prevedenie či imitáciu dreva. Vaše deti naopak určite ocenia možnosť vybrať si skriňu v originálnom dizajne presne podľa svojich predstáv. Z desiatok jedinečných obrázkových vzorov pre chlapcov i dievčatá si nemožno nevybrať. Všetky nami ponúkané detské a študentské šatníkové skrine sú vyrobené z veľmi kvalitného lamina. NÁŠ TIP: Dievčatám väčšinou vyhovuje skriňa kombinovaná - polica aj šatníková tyč a chalanom skôr skriňa policová. Dostatok úložného priestoru navyše vedie deti k poriadnosti. Správnym výberom šatníkovej skrine tak môžete Vaše ratolesti jednoduchým spôsobom naučiť nielen poriadnosti, ale v kombinácii s ďalším nábytkom vytvoriť deťom praktickú a zároveň hravú izbičku .

Rozmery skrine: 45x187x54cm (Š x V x H)
Možnosť výberu otvárania dvierok skrine: PRAVÉ alebo ĽAVÉ

Montážny manuál na stiahnutie tu: Otváranie doprava

Otváranie doľava

Hĺbka:
54 cm
Povrchová úprava:
Biela farba
Šírka:
45 cm
Výška:
187 cm

nábytok

Typ nábytku:
Skriňa
vzor postele:
pre dievča

Nižšie nájdete relevantnú dokumentáciu a manuály k produktu.