HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Lacné dekorácie
Detské samolepky KIDS color - vzor 3 - 070 čierna

Detské samolepky KIDS color - vzor 3 - 070 čierna

Pred zľavou: 12.46  Najnižšia cena za posledných
30 dní pred zlacnením.
Teraz ušetríte 1.25 € (10 %).
11.21  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID28039
12.46 
11.21 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov
Product inquiry

Samolepky na stenu KIDS COLOR - samolepiace dekorácie do detských izieb

Detské samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každej detskej izbičky . Samolepky dokážu oživiť, zútulniť, pocitovo zdokonaliť interiér. Jednofarebné dekoračné samolepky na stenu sa perfektne hodia do každého moderného bytu alebo detskej izby , vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, dajú sa aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady... Vďaka našim krásnym samolepkám môžete z každého interiéru počas krátkej chvíle vytvoriť originálne miesto pre život, záleží len na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite. S amolepkami môžete vyberať z bezmála tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia samolepiek nájdete vo fotogalérii.

Veľkosť archu: 94 x 50 cm! V ponuke 16 vzorov, 27 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

UPOZORŇUJEME , že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Približná doba dodania je uvedená pod cenou produktu.

Motív:
Pre dievčatá