DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Plastové kufre
Detský cestovný kufor AUTO race - bielo / čierny

Detský cestovný kufor AUTO race - bielo / čierny

Bežne: 108.29 € Ušetríte 25.42 € (31 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
82.88  s DPH
+

7-14 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID113602
82.88 

7-14 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Detský cestovný kufor AUTO race - bielo / čierny

Tieto detské moderné cestovné kufre vyrobené z plastu ABS plus sa vyznačujú predovšetkým ľúbivým a trendy dizajnom, kvalitným prevedením, výbornou odolnosťou a bezkonkurenčným pomerom cena / výkon.

Za nízku cenu získate veľmi kvalitný kufor. K výrobe bol použitý ľahký, ale veľmi odolný ABS Plus plast, ktorý je hojne využívaný aj v armádnom priemysle. Kufre sú vďaka tomuto materiálov až prekvapivo odolné a flexibilné. Pri náraze sa materiál ohne, odpruží a následne sa vráti do pôvodného tvaru. Medzi ďalšie benefity tohto materiálu určite patrí nepremokavosť i ľahké čistenie.

Dieťa môže kufor samo jednoducho ťahať vďaka dvom veľkým kolieskam. Ak sa dieťa unaví, tak kufor jednoducho položíte na všetky 4 kolesá, posadíte ho na kufor a môžete ho ťahať pomocou odnímateľného popruhu. Nosnosť kufra v takom prípade je 25 kg. Gumová vrstva na kolieskach umožňuje hladký a veľmi komfortné prevádzku. Kvalitné ložiská zaistí dlhú životnosť a bezproblémový chod. Samozrejmosťou je aj teleskopické držadlo s pohodlnou rukoväťou s možnosťou individuálneho nastavenia výšky v 3 úrovniach. Vnútorný priestor kufra je potiahnutý kvalitnou tkaninou. Pomocou zásteny so zipsom je potom kufor rozdelený na 2 komory. Súčasťou vnútorného vybavenia sú elastické pásy, ktoré zaisťujú náklad v kufri.

Rozmery:

výška

Šírka  

hĺbka

objem

hmotnosť výška madla
55 cm 37 cm 25 cm 41 l 2,59 kg 81, 91 a 101 cm
Veľkosť kufra:
S