HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 190x90 cm
Detský matrac ADRIA 190x90x11 cm - pena / HR pena

Detský matrac ADRIA 190x90x11 cm - pena / HR pena

172.88  s DPH
+
Skladom (posledný kus)

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID99332
172.88 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov

Detský matrac ADRIA 190x90 cm - pena / HR pena

Kvalitný detský matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a nadštandardným prevedením. Základom matraca ADRIA je 7-zónová elastická HR pena, ktorá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. HR (hovorovo "studená") pena je u matracov veľmi obľúbená vďaka svojej dlhodobej trvanlivosti, odolnosti proti deformáciám a výbornému odvetrávaniu. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje ideálnu cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vznik plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac ADRIA je teda vhodný aj pre alergikov.

Z jednej strany nájdete vrstvu veľmi kvalitnej 7-zónovej studenej peny (HR peny - z anglického High Resilience). Táto vysoko pružná pena je obľúbená hlavne vďaka skvelej termoregulácii. Pórovitá štruktúra zaisťuje dobrú priedušnosť, teda dobre vyrovnáva teplotné rozdiely. V   lete vás bude táto pena chladiť a v zime zahrievať. Táto pena s označením N2538 má oproti bežnej HR pene ešte navyše zvýšenú pevnosť a priepustnosť vzduchu.

Tento matrac zo série 4kids je vytvorený špeciálne pre tých najmladších užívateľov. Sú v ňom použité materiály najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti a zaisťujú maximálny komfort pre dobrý spánok.

Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H2 / H3) s nosnosťou do 90 kg. Výška matraca je 11 cm.

Zloženie matraca: jadro zo studenej peny HR s hustotou 30 kg / m3, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, masážna R44 HR pena

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm anatomická HR pena R44, 6 cm HR pena, 2 cm PUR pena

Vzhľadom k rezaniu materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% pri šírke aj dĺžke a +/- 1 cm pri výške matraca.

Jadro matraca:
Studená (HR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Studená (HR) pena, Polyuretánová (PUR) pena