DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Matrace 140x70 cm
Detský matrac CARE 140x70x9 cm - pena / pohánka

Detský matrac CARE 140x70x9 cm - pena / pohánka

62.04  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID99334
62.04 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov

Detský matrac CARE 140x70 cm - pena / pohánka

Kvalitný detský matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a perfektným spracovaním. Základom matraca CARE je polyuretánová pena (PUR) strednej tuhosti, ktorá zaisťuje prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám, poskytuje dostatočné odpruženie a vďaka priedušnej štruktúre dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vznik plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac je teda vhodný aj pre alergikov.

Z jednej strany nájdete vrstvu obsahujúcu pohánku. Pohánka je rozdelená do prešitých vreciek, čo zaisťuje rovnomerné rozdelenie po celom matraci a zabraňuje hromadeniu pohánky len na jednej strane. Vďaka obsahu tanínov v pohánke prirodzene odpudzuje roztoče a baktérie. Pohánka má príjemné masážne vlastnosti a podporuje správne prekrvenie. Tiež pomáha zabraňovať preležaninám aj otlakom. Je vzdušná, hypoalergénna a dobre odvádza telesnú vlhkosť.

Tento matrac zo série 4kids je vytvorený špeciálne pre tých najmladších užívateľov. Sú v ňom použité materiály najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti a zaisťujú maximálny komfort pre dobrý spánok.

Matrac je stredne mäkký, obojstranný (stupeň tvrdosti H2) s nosnosťou do 60 kg. Výška matraca je 9 cm.

Zloženie matraca: pohánka, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 1 cm pohánkovej kapsičky, 7 cm PUR pena

Vzhľadom k rezaniu materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% pri šírke aj dĺžke a +/- 1 cm pri výške matraca.

Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Pohánka