HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 200x90 cm
Detský matrac COMFORT MAX RELAX 200x90x10 cm - kokos / pena / kokos

Detský matrac COMFORT MAX RELAX 200x90x10 cm - kokos / pena / kokos

Bežne: 138.71 € Ušetríte 49.58 € (56 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
89.13  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID184912
89.13 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 200x90 cm

SKLADOM

12.46 
Bežne: 21.63 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x90 cm

SKLADOM

14.96 
Bežne: 18.71 €
+
Membránový chránič matraca Maxfit 200x90 cm

SKLADOM

21.63 
Bežne: 31.21 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac COMFORT MAX RELAX 200x90x10 cm - kokos / pena / kokos

MATRACE MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu! Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a kľudný spánok bez kompromisov.
 
Matrac MAX RELAX dodávame v troch radoch - BABY, JUNIOR alebo COMFORT, líšiace sa veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každej MATRACE MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. V prípade, že sa rozhodnete pre matrac MAX RELAX kokos / pena / kokos, je navyše táto matrac vybavená dvoma vrstvami prírodných kokosových vlákien, pre komfortnejšie spánok. Matrace MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia je predškoláci aj staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, Chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, ľahko snímateľný na zips a možno ho prať v práčke na 30 ° C. MATRACE MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena / kvalita / komfort.
 
Parametre detské matrace MAX RELAX kokos / pena / kokos:
Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H3 / H3).
Rozmery matraca: 20 0x90x10 cm
poťah: hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C
Konštrukcia jadra matraca: Kokosová vrstva (stupeň tvrdosti H3) + kvalitná polyuretánová PUR pena (stupeň tvrdosti H2) + kokosová vrstva (stupeň tvrdosti H3).
Polyuretánová PUR pena - Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva. Vysoko kvalitná polyuretánová pena je mäkšia stranou matraca a spĺňa požiadavky kladené na detské matrace pre každodenné spanie.
Kokosová vrstva - Tvorí ju kokosové vlákna spojená zmesou prírodného a organického kaučuku. Kokosové vlákna sú elastické, vnútri dutá, nepráši ani nepíchají. Prednosťou kokosové vrstvy je schopnosť odvádzať vlhkosť a pot, navyše je odolná voči baktériám i hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúce cirkuláciu vzduchu vnútri tejto vrstvy matraca. Kokosová rohož tvorí cca 1 cm výšky matraca a je charakteristická zvýšenou tuhosťou.
 
Prečo sa rozhodnúť práve pre detskú matrac MAX RELAX kokos / pena / kokos?
  • dokonalá úžitková hodnota
  • najlepší pomer cena / kvalita / komfort.
  • výborný odvod potu a vlhkosti
  • odolnosť voči plesniam a roztočom
  • pružnosť a vzdušnosť
  • obojstranný matrac dvojitej tvrdosti
  • hypoalergénne povlak je prateľný v práčke
Komponenty použité pre výrobu tejto detskej matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastní certifikát Oeko-Tex Standard 100.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena