HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -5 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 180x90 cm
Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 180x90x10 cm - kokos / pena / pohánka

Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 180x90x10 cm - kokos / pena / pohánka

Bežne: 133.71 € Ušetríte 49.17 € (58 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
84.54  s DPH
+

1-3 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID133389
84.54 

1-3 týždne

Doplnkový tovar

Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 180x90x10 cm - pena / kokos

SKLADOM

74.96 
Bežne: 108.71 €
+
Detský penový matrac JUNIOR MAX RELAX 180x90x10 cm

SKLADOM

66.21 
Bežne: 96.21 €
+
Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 180x90x11 cm - kokos/pena/VISCO

SKLADOM

82.46 
Bežne: 93.71 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 180x90x10 cm - kokos / pena / pohánka

MATRACE MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu! Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a kľudný spánok bez kompromisov.
 
Matrac MAX RELAX dodávame v troch radoch - BABY, JUNIOR alebo COMFORT, líšiace sa veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každej MATRACE MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. V prípade, že sa rozhodnete pre matrac MAX RELAX kokos / pena / pohánka, je navyše táto matrac vybavená vrstvou prírodných kokosových vlákien a pohánky, pre komfortnejšie spánok. Matrace MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia je predškoláci aj staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, Chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, ľahko snímateľný na zips a možno ho prať v práčke na 30 ° C. MATRACE MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena / kvalita / komfort.
 
Parametre detské matrace MAX RELAX kokos / pena / pohánka:
Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H2 / H3). Z jednej strany pohánka, z druhej strany kokos. Stredná časť matraca tvorí polyuretánová pena. Je len na deťoch, ktorú stranu matraca budú radšej využívať.
Rozmery matraca: 180x90x10 cm
poťah: hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C
Konštrukcia jadra matraca: kokosová vrstva (stupeň tvrdosti H3) + kvalitná polyuretánová PUR pena (stupeň tvrdosti H2) + pohánková vrstva (stupeň tvrdosti H2)
prírodné pohánka - Pohánková zrniečka sú k matracu prichytená v špeciálnych zónach (taštičkách). Pohánka zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu a nezahrieva sa. Tým zabraňuje nadmernému poteniu sa dieťaťa. NÁŠ TIP: V prípade potreby možno pohánkovou vrstvu od matraca jednoducho oddeľte, čím vznikne klasický matrac pena / kokos.
Polyuretánová PUR pena - Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva. Vysoko kvalitná polyuretánová pena je mäkšia stranou matraca a spĺňa požiadavky kladené na detské matrace pre každodenné spanie.
Kokosová vrstva - Tvorí ju kokosové vlákna spojená zmesou prírodného a organického kaučuku. Kokosové vlákna sú elastické, vnútri dutá, nepráši ani nepíchají. Prednosťou kokosové vrstvy je schopnosť odvádzať vlhkosť a pot, navyše je odolná voči baktériám i hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúce cirkuláciu vzduchu vnútri tejto vrstvy matraca. Kokosová rohož tvorí cca 1 cm výšky matraca a je charakteristická zvýšenou tuhosťou.
 
Prečo sa rozhodnúť práve pre detskú matrac MAX RELAX kokos / pena / pohánka?
  • dokonalá úžitková hodnota
  • najlepší pomer cena / kvalita / komfort.
  • výborný odvod potu a vlhkosti
  • odolnosť voči plesniam a roztočom
  • pružnosť a vzdušnosť
  • obojstranný matrac dvojitej tvrdosti
  • hypoalergénne povlak je prateľný v práčke
Komponenty použité pre výrobu tejto detskej matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastní certifikát Oeko-Tex Standard 100.
 
NÁŠ TIP: V prípade potreby možno pohánkovou vrstvu z matraca jednoducho oddeľte, čím vznikne klasický matrac pena / kokos.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena