HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 180x90 cm
Detský matrac LUX COMFORT LUIGI 180x90x11 cm - pena/pamäťová pena

Detský matrac LUX COMFORT LUIGI 180x90x11 cm - pena/pamäťová pena

Bežne: 120.79 € Ušetríte 27.08 € (29 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
93.71  s DPH
+

1-3 týdny

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID270059
93.71 

1-3 týdny

Doplnkový tovar

Chránič matraca 180x90 cm

SKLADOM

12.46 
Bežne: 20.79 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 180x90 cm

SKLADOM

14.96 
Bežne: 18.71 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac LUX COMFORT LUIGI - pena/pamäťová pena

Kvalitný detský matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a perfektným spracovaním. Základom matraca LUIGI je polyuretánová pena (PUR) strednej tuhosti, ktorá zaisťuje prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám , poskytuje dostatočné odpruženie a vďaka priedušnej štruktúre dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac je teda vhodný aj pre alergikov.

Horná vrstva veľmi kvalitnej termoplastickej pamäťovej peny sa pod vplyvom teploty tela prispôsobuje tvaru tela. Výsledkom je prirodzená poloha tela a ideálna opora . Táto pena je vhodná pre deti trpiace bolesťou chrbta. Po navyknutí si na vlastnosti pamäťovej peny ucítia úľavu a už nebudú chcieť iný matrac.

Matrac je stredne mäkký, obojstranný (stupeň tvrdosti H3/H2) s nosnosťou do 90 kg. Výška matraca je 10 cm.

Zloženie matraca: polyuretánová pena s hustotou 25 kg/m3, termoplastická pamäťová pena s hustotou 30 kg/m3

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 40 °C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm pamäťová pena, 8 cm PUR pena

Vzhľadom na rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% pri šírke i dĺžke a +/-1 cm výšky matraca.

Prečo sa rozhodnúť práve pre matrac kolekcie LUX COMFORT?

Jedná sa o privátnu prémiovú kolekciu matracov, vyrobenú exkluzívne na mieru zákazníkom e-shopu MAXMAX.sk. Doprajte si kvalitný a ničím nerušený spánok na matracoch, ktoré sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním. Vyberať môžete z mnohých rôznych provedení a variantov - matrace s PUR penou, HR penou, masážnou penou, latexom alebo kokosovou vrstvou - v rôznych výškach a rozmeroch. Všetky matrace LUX COMFORT sú obojstranné a majú snímateľný prateľný poťah, čo umožňuje ich ľahkú údržbu. Ďalšou nespornou prednosťou matracov LUX COMFORT je ich skvelá cena, takže kto hľadá kvalitný produkt za rozumné peniaze, bude celkom určite spokojný. Matrace kolekcie LUX COMFORT sa skvelo prispôsobia potrebám každého užívateľa a sú vhodné nielen do detských postelí, ale vďaka svojej pomerne vysokej nosnosti môžu slúžiť i dospelým.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Pamäťová pena