HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -5 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Detské otočné stoličky
Detská otočná stolička BRENDA - PINK

Detská otočná stolička BRENDA - PINK

Bežne: 122.88 € Ušetríte 14.58 € (13 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
108.29  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID47517
108.29 

SKLADOM

Popis

Detská otočná stolička BRENDA - PINK

Detská otočná stolička BRENDA sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a precíznym spracovaním. Táto veľmi podarená a pekná otočná stolička sa výborne hodí k nami ponúkaným detským písacím a PC stolom. Spodná základňa stoličky je vyrobená z polyamidu s prímesou 30% nylonu. Vďaka tomu je táto stolička veľmi odolná a zvládne zaťaženie až 120 kg.

Stolička je vybavená mechanizmami, ktoré umožňujú uzamknutie náklonu operadla v rade polôh, nastavenie výšky operadla, hĺbky sedu a samozrejme tiež výšky sedu s rozmedzím 12 cm. Operadlo poskytuje potrebnú oporu chrbta a sedák zaručuje pohodlie aj pri dlhšom sedení. Komfort pri týchto častiach otočnej stoličky zaisťuje kvalitná pena a čalúnenie.

Súčasťou otočnej stoličky sú odolné tvrdé kolieska, ktoré sú ideálne pre mäkké povrchy (napr. koberce). Bez problémov sa ale pohybujú aj na plávajúcej podlahe, dlažbe a inom tvrdšom povrchu.

Tovar je dodávaný v demonte s priloženým návodom na montáž.

Rozmery stoličky:
šírka: 60 cm
výška s kolieskami: 104-117 cm (nastaviteľná)
hĺbka: 60 cm

Rozmery sedadla:
šírka: 47 cm
výška s kolieskami po vrch sedadla: 38-51 cm (nastaviteľná)
hĺbka: 44 cm

Rozmery operadla:
šírka: 43 cm
výška: 66 cm